Kontakt a obchodní podmínky pro šperky swarovski

NÁKUPNÍ ŘÁD

I. Základní ustanovení nákupního řádu:

Tento nákupní řád je závazným ustanovením, a shrnuje vzájemný obchodní vztah, podmínky, pravidla, práva a povinnosti mezi Vámi, jakožto nakupujícím zákazníkem (dále jen Kupující), provozovatelem internetového obchodu ocel-stříbro.cz (dále jen Prodávající).

Provozovatelem internetového obchodu je firma JM Silver, Svojsíkova 705/1, 46001 Liberec 1, IČ:25049097, DIČ:CZ25049097,

Provozovna: JM Silver, OC Fórum Liberec, Soukenné náměstí 2a/669, 460 80 Liberec 1

II. Objednávka zboží:

Zboží je možné si objednat denně, po dobu 24 hodin. Prodávající si vyhrazuje právo na vyřizování objednávek v jeho vyhrazeném čase, a to od PONDĚLÍ do PÁTKU, v době od 9:00 do 20:00 hodin. Pokud vaše objednávka dorazí mimo tento vyhrazený čas, bude zařazena v následujícím vybraném čase.

Objednávku může učinit Kupující přímo v internetovém obchodě, emailem, SMS zprávou, nebo telefonicky na kontaktním čísle Prodávajícího. Po zadání objednávky do objednávkového systému (poté, co Kupující obdrží e-mailem potvrzení své objednávky) je objednávka na základě platných právních norem považovaná za uzavřenou kupní smlouvu, a tedy za objednávku závaznou. Prodávají si vyhrazuje časové rozmezí 24hodin na zpracování přijaté objednávky.

U velkých akcí, zejména prostřednictvím serveru SLEVOMAT.CZ si prodávající vyhrazuje právo 48hodin na zpracování přijaté objednávky.

Kupující vždy obdrží informační email o přijetí objednávky, tj. potvrzení objednávky. Dále jej pak informujeme o vyřizování objednávky.

Kupující bere na vědomí a souhlasí se skutečností, že prodávající jej může v souvislosti s jeho objednávkou požádat o prokázání splnění podmínky, dle § 12. odst. 1pís. a) zákona č. 379/2005 Sb., v platném znění, tj. že Kupující není osobou mladší 18- ti let (např. předložením prostřednictvím kopie nebo obrazového záznamu průkazu totožnosti Kupujícího). Na tuto žádost Prodávajícího je Kupující povinen reagovat v určitém časovém horizontu, který určí sám prodávající. Neprokázání této podmínky Kupujícím na žádost Prodávajícího, je důvodem ke zrušení objednávky a odstoupení od kupní smlouvy ze strany Prodávajícího.

Zboží si také můžete objednat osobně v našem kamenném obchodě. Při osobním odběru se neplatí žádný příplatek, a platba je možná jen v hotovosti.

JM Silver, OC Fórum Liberec, Soukenné náměstí 2a/669, 460 80 Liberec 1

III. Ceny:

Prodávající si vyhrazuje právo kdykoliv změnit ceny v obchodě, bez předchozího upozornění zákazníků. Ceny uvedené v internetovém obchodě, jsou vždy platné a závazné v okamžiku, které byly v objednávce.

Všechny ceny uvedené v internetovém obchodě jsou zobrazovány včetně DPH. Prodávající je plátcem DPH.

IV. Informace o zboží:

Veškeré uvedené informace o zboží jsou převzaté od našich dodavatelů. Nepřebíráme zodpovědnost za jejich platnost. V případě obrázků uvedených u zboží se jedná o ilustrační fotografie.

V. Doba dodání zboží:

Většinu nabízeného zboží je Prodávající schopen vyexpedovat do 3 pracovních dnů. Společně s obvyklou dobou dodání balíků dopravní službou (ČESKÁ POŠTA) celková doba od objednávky k doručení zásilky Kupujícímu nepřesáhne 1 týden. Prodávající nemůže ovlivňovat doručovací doby dopravních služeb.

V případě, že Prodávající není schopen zajistit vyexpedování zboží do 1 týdne, kontaktuje Kupujícího, informuje jej o prodloužené dodací lhůtě a domluví si s Kupujícím způsob realizace této objednávky.

Toto se nevztahuje na velké akce zejména prostřednictvím domény SLEVOMAT.CZ. U objednávek z těchto akcí je doba dodání zboží delší.  Delší doba dodání se odvíjí od velkého počtu objednávek a druhu zboží a jeho dalších variantách. V tomto případě je vyřizování závislé na výrobě dodavatelem dle požadovaných variant, kdy skladové zásoby nejsou schopny pokrýt poptávku. Většinou jsme zboží schopni expedovat max. do 1týdne, avšak negarantujeme. K tomu tedy ještě nutné počítat s doručovací dobou, jež závisí na dopravní službě.

Jakmile zboží expedujeme, obdrží kupující informační email o expedici.

VI. Způsob dopravy + poštovné:

Zboží dodává Prodávající na dobírku Českou poštou. Zboží je vždy zabaleno tak, aby nedošlo k poškození originálního obalu, ani samotného zboží. Cena dopravy, balného a dobírky u České pošty je 99 Kč.

Zboží si též můžete vyzvednout osobně v našem kamenném obchodě. Při osobním odběru se neplatí žádný příplatek, a platba je možná jen v hotovosti.

VII. Odstoupení od smlouvy ze strany Kupujícího:

Zrušit objednávku před expedicí je možné kdykoliv pouze telefonicky na číslo:

+420 776 629 992

Dle zákona 367/2000 Sb. má Kupující právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů, od převzetí plnění bez udání důvodů. Zboží musí být vráceno na adresu Prodávajícího jako obyčejný balík, nebo osobně do provozovny Prodávajícího. Zásilky vrácené formou dobírky nebudou přijaty. Zboží včetně originálního obalu musí být v bezvadném stavu (nepoškozeno, neporušeno a včetně všech dokladů, návodů, záručních listů, apod.) schopno další distribuce. Součástí vrácené zásilky musí být kopie dokladu o koupi v našem obchodě (faktura, paragon, pokladní stvrzenka)

Na základě takto vráceného zboží budou Prodávajícím neprodleně vráceny jak peníze za objednané zboží, a to ve výši částky, za kterou bylo zboží zakoupeno, tak i za poštovné, které Kupující zaplatil.

V případě nedodržení výše uvedených podmínek nebude Prodávající schopen akceptovat odstoupení od smlouvy, a zboží bude vráceno na náklady Kupujícího zpět.

Na vrácení zboží je potřeba předem upozornit e-mailem Prodávajícího, a to ve znění: Jméno a příjmení, datum uskutečnění objednávky, důvod vrácení zboží, číslo objednávky.

VIII. Odstoupení od smlouvy ze strany Prodávajícího:

Prodávající je oprávněn zrušit objednávku (po předchozí dohodě s Kupujícím) zejména v případě:

-        že se zboží již nevyrábí nebo neprodává

-       kdy není schopen doručit zboží v daném termínu

-        kdy se výrazně změnila cena dodavatele zboží

-       kdy má oprávněnou pochybnost o skutečné identitě Kupujícího

IX. Kontakt:

JM Silver

Michal Devátý

Dr. Milady Horákové 423/17

46001 Liberec 1
IČ:71687190
Tel.:    +420 776 629 992      

E-mail: jm-silver@seznam.cz

www: http://www.sperky-sw.cz

E-mail pro objednávky: info@sperky-sw.czKamenný obchod naleznete v OC Fórum Liberec,

Soukenné náměstí 2a/669, 460 80 Liberec 1

Provozní doba: Po-Ne 9:00- 20:00 h

    Darečky.cz