MONTES CABERNET SAUVIGNON

Dodavatel: Bestgolf darky
Montes cabernet je klasický Cabernet, má nádherně intenzivní rubínově červenou barvu a buket plný vůní po černém rybízu, jahodách, karamelu a skořici, s tóny černých třešní a čokolády. Aroma dubu tu není dominantní, ale krásně propojené a jen mírně v pozadí, aby se zachoval ovocný charakter vína. Plný, tělnatý Cabernet, s nádechem kořenitosti a chutí zralého červeného ovoce s tóny vanilky. Konec je velmi dlouhý s příjemnou tříslovinou. Více
  • Dostupnost: Skladem
  • Kod výrobku: CHA-1MS072011-L05
Cena:259,- Kč
bez DPH 214,-

Zboží nelze momentálně objednat

MONTES CABERNET SAUVIGNON

         Montes cabernet savignon je velmi pěkné cuvvee s převahou Cabernetu (85% Cabernet Sauvignon, 15% Merlot), má nádherně intenzivní rubínově červenou barvu a buket plný vůní po černém rybízu, jahodách, karamelu a skořici, s tóny černých třešní a čokolády. Aroma dubu tu není dominantní, ale krásně propojené a jen mírně v pozadí, aby se zachoval ovocný charakter vína. Plný, tělnatý Cabernet, s nádechem kořenitosti a chutí zralého červeného ovoce s tóny vanilky. Konec je velmi dlouhý s příjemnou tříslovinou. Víno je suché s obsahem alkoholu 14%.

          Výborný s červeným masem, zvěřinou a těstovinami.

          Hrozny pro tento Cabernet pocházejí z Colchagua Valley. Aby bylo dosaženo lepšího spojení s dubem, lepší struktury a jemnosti, rozhodl se ho Aurelio Montes spojit s 15% Merlotu. Víno zrálo 6 měsíců v nových i použitých francouzských dubových sudech.

          Velmi příjemný určitě doporučujeme! Vychutnáte jedinečný zážitek.

Dekantace je nutná minimálně 30 minut před konzumací.

 

 

 

Trať Colchagua Valley DO
Podoblast Central Valley
Oblast Central Valley
TYP 379
Složení Cuvee 85% Cabernet Sauvignon, 15% Merlot
Vinařství Montes
Klasifikace (jméno vína) Cabernet Savignon
Ročník 2011
Obsah alkoholu 14%
Konzumace 391
Dekantace 400
Servírovací teplota 17-19°C
Darečky.cz