Zorbing

Dodavatel: Adrop
Toto adrenalinové dobrodružství pochází z Nového Zélandu, kde vznikl také dnes již všem známý bungee jumping. Vynálezci tohoto sportu, Andrew Akers a Dwan van de Sluis, se nechali inspirovat skicou Leonarda da Vinciho - muž s rozpaženýma rukama v kruhu. Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00003
  • Varianta
Cena:950,- Kč
bez DPH 792,-

Zboží nelze momentálně objednat

Zorbing

Toto adrenalinové dobrodružství pochází z Nového Zélandu, kde vznikl také dnes již všem známý bungee jumping. Vynálezci tohoto sportu, Andrew Akers a Dwan van de Sluis, se nechali inspirovat skicou Leonarda da Vinciho - muž s rozpaženýma rukama v kruhu.

Zorb je průhledná koule ze speciálního PVC s průměrem přes 3 metry a hmotností 90 kilogramů. Dovnitř vlezete tunelem, připoutáte se a pak se již jen kutálíte a kutálíte ze svahu dolů. Na konci tohoto zážitku je bezpečné zastavení díky protisvahu, speciální síti nebo vodní hladině.

Program zorbingu

Po krátkém seznámení se zorbem probíhá příprava na vlastní zorbování, kde bude vše precizně probráno a připraveno. Následuje průlez do "průhledné koule" a bezpečné připoutání popruhy k zorbu. Pak již následuje jen kotoul za kotoulem, při kterém budete mít neustálý úsměv na tváři.

Podmínky

Zorbování je zakázáno osobám menším než 150 cm a osobám těžším 95 kg. Osoby mladší 18 let musí mít souhlas zákonného zástupce. Před jízdou je nutné podepsat prohlášení o zdravotním stavu.

Počasí

Termíny jsou naplánované podle předpovědi na dny, kdy bude počasí vhodné pro zorbování.

Počet účastníků

Dárek je určen pro 1 až 2 osoby (možnost využití 2 osob). Další jízdy se dají na místě dokoupit.

Diváci

Diváci jsou vítáni, při jízdě Vás mohou filmovat i fotografovat.

Oblečení

Doporučujeme přiléhavější sportovní oděv. Brýle ani kontaktní čočky nejsou překážkou, větší šperky, především náušnice, doporučujeme odložit.

Měli byste vědět

Na výběr je pouze z několika termínů, které určuje provozovatel.

Sezóna pro zorbing

Od května do října.

Rezervace termínu

Minimálně 4 týdny předem.

Varianta 1 jízda pro 1 osobu (Ostravsko)
Darečky.cz