Změna image

Dodavatel: Adrop
Jste už unavená z věčného zkoušení a nákupů oblečení, které se Vám stejně moc nelíbí? Nemůžete najít ten správný styl, který by Vám opravdu slušel a podtrhl Vaši osobnost? Děsíte se chvíle, kdy si budete muset zase hodiny před skříní lámat hlavu nad tím, Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00020
  • Varianta
Cena:1 350,- Kč
bez DPH 1 125,-

Zboží nelze momentálně objednat

Změna image

Jste už unavená z věčného zkoušení a nákupů oblečení, které se Vám stejně moc nelíbí? Nemůžete najít ten správný styl, který by Vám opravdu slušel a podtrhl Vaši osobnost? Děsíte se chvíle, kdy si budete muset zase hodiny před skříní lámat hlavu nad tím, co vhodného si obléci na rodinnou sešlost, obchodní jednání, pracovní pohovor, firemní večírek nebo rande? Ztrácíte se v dnešních módních stylech a nevíte, co si pořídit na sebe, v čem byste vypadali IN? Přáli byste si změnit vizáž a dát svému životu nový impuls? Nechte si poradit u odborníků a změňte své návyky a zažité rituály. Buďte Vy tou, která je středem pozornosti, rozmazlujte se, hýčkejte a dopřejte si k tomu i trochu relaxace!

Praha - ženy

Na Vaší proměně bude pracovat vizážistka a kadeřnice, která Vám navrhne barvu vlasů a střih, který bude nejlépe vyhovovat Vašemu typu. Vizážistka Vám poradí, jak zakrýt drobné nedostatky a ukáže Vám, jak zvýraznit své přednosti. Nakonec na Vás čeká konzultace oblečení a stylu (hlavně se jedná o doporučené barvy a jejich kombinace). Doba realizace 3 - 4 hodiny.

Praha - muži

Proměna pro muže trvá 1 - 3 hodiny dle daného typu změny image.

Balíček 1

Tento balíček je základní a zahrnuje návrh a realizaci účesu.

Balíček 2

Rozšířenější proměna zahrnuje návrh a realizaci účesu a poradentství s vizážistkou.

Balíček 3

Tento balíček zahrnuje celkovou proměnu - návrh a realizaci účesu, poradenství s vizážistkou, styling, příp. i výběr brýlí a doporučení šatníku.

Středočeský kraj

Balíček 1

Tato proměna zahrnuje kadeřnictví (střih, barvení, úpravu), vizážistku a líčení.

Balíček 2

Tato proměna zahrnuje kadeřnictví (střih, barvení, úpravu), vizážistku a líčení a poradenství stylu oblékání.

Liberecko

Nejprve projdete barvovou typologií, případně Vám bude vytvořeno virtuální kadeřnictví (návrhy účesu pomocí počítače - odnesete si k budoucímu účesu spoustu obrázků, rad a doporučení). Poté proběhne příprava na poradenství odívání. Po zjištění potřebných informací a doporučení se změníte k nepoznání - kadeřnictví, líčení, odívání a styl - po 4 - 6 hodinách z Vám bude jiný člověk.

Most

Miniproměna 1

Tato proměna zahrnuje barevnou typologii, změnu účesu (návrh, barvení, styling), líčení s poradenstvím, barevnici a osobní manuál k líčení. Doba trvání 3 - 4 hodin.

Miniproměna 2

Tento balíček zahrnuje barevnou typologii, změnu účesu (návrh, barvení, styling), líčení s poradenstvím, barevnici a osobní manuál a stylistiku s poradenstvím. Doba trvání 4 - 5 hodin.

Miniproměna 3

Tato proměna zahrnuje kosmetické ošetření, manikúru s lakováním, barevnou typologii, změnu účesu (návrh, barvení, styling), líčení s poradenstvím, barevnici a osobní manuál. Doba trvání 5 - 6 hodin.

Brno - ženy

Nejprve Vám naše vizážistka poradí, jaký střih a barva vlasů jsou pro Vás vhodné a poté se již pustí naše zkušená kadeřnice do proměny. Po novém účesu přijde na řadu kompletně nová image - líčení a poradenství stylu oblékání (celková změna šatníku, korekce postavy, barevná typologie). Po celou dobu je pro Vás připraveno občerstvení dle Vašeho výběru. Doba realizace cca 4 - 5 hodin.

Brno - muži

Změna image pro muže obsahuje vizážistickou poradu na změnu střihu a barvy, samotnou realizaci provedenou zkušenými vlasovými designéry, poradenství stylu oblékání, korekci postavy a barevnou typologii. Po celou dobu jsou pro Vás připraveny káva a nealko nápoje dle Vašeho výběru. Doba realizace cca 3,5 hodiny.

Ostrava

Balíček 1 a Balíček 2

Tento balíček zahrnuje změnu image - návrh a realizaci účesu, ošetření pleti, případně i masáž obličeje, líčení a poradenství stylu odívání. Navíc si odnesete písemný plán, jak o sebe máte pečovat doma a během proměny je pro Vás připraveno lehké občerstvení. Kompletní změna trvá cca 5 hodin. Věnovat se Vám bude členka vizážistického týmu MISS ČR 2006.

V balíčku 2 máte navíc k proměně i CD s fotografiemi.

Balíček 3

Tento balíček zahrnuje kompletní změnu image - návrh a realizaci účesu, barevnou typologii s následným líčením a školou líčení, korekci postavy oblečením. Po proměně je připraven profesionální fotograf, který vytvoří profi fotografie, které obdržíte jak na CD, tak i v tištěné formě. Navíc obdržíte tzv. "book proměny", ve kterém jsou rady od kosmetičky, vizážisty i kadeřníka, jak o sebe máte i nadále pečovat a co je pro Vás vhodné. Celkový čas proměny je cca 7 hodin.

Plzeňský kraj

Balíček C

Tento balíček zahrnuje kadeřnické služby (stříhání, barvení, foukání), barevné poradenství, líčení a focení během dne (min. 10 fotografií na CD v ceně). Zážitek trvá cca 5,5 hodiny.

Balíček D

Změna image obsahuje kadeřniceké služby (stříhání, barvení, foukání), líčení a focení během proměny (min 10 fotografií na CD v ceně). Zážitek trvá cca 4,5 hodiny.

Balíčky A a B

Pokud máte zájem o exkluzivní balíčky proměn, kdy se svěříte na celý den do péče profesionálům, podívejte se sem.

Novinka - Změna image s nakupováním

Nově máte v některých krajích možnost změnit si image a zároveň využít naší stylistky při nákupech. Více se dozvíte zde.

Podmínky

Určeno pro všechny věkové skupiny. Muže i ženy.

Počasí

Nemá žádný vliv, proměny probíhají ve vnitřním prostředí.

Čas

Dle Vámi vybrané varianty.

Počet účastníků

Určeno pouze pro jednu osobu. Na místě se mohou dokoupit a rezervovat termíny pro další uchazeče.

Diváci

Vzhledem k charakteru procedury je lepší, když proces probíhá v klidu bez žádného doprovodu. Po domluvě je to však možné.

Oblečení

Není potřeba žádné speciální oblečení.

Sezóna

Celoročně.

Měli byste vědět

Fotografie lze přiobjednat zvlášť.

Rezervace termínu

Minimálně 3 týdny předem.

Varianta Pro muže - Balíček 1 - 1-2 hodiny (Praha)
Darečky.cz