Změna image s nakupováním

Dodavatel: Adrop
Toužíte změnit svoji image? Naučit se správně oblékat? Zjistit, jaké barvy Vám sluší, jak se líčit? Zažijte den s proměnou své image a nechte si poradit od našich profesionálů. Liberecko Nejprve projdete barvovou typologií a poté Vám bude vytvořeno virtuá Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00406
  • Varianta
Cena:2 490,- Kč
bez DPH 2 075,-

Zboží nelze momentálně objednat

Změna image s nakupováním

Toužíte změnit svoji image? Naučit se správně oblékat? Zjistit, jaké barvy Vám sluší, jak se líčit? Zažijte den s proměnou své image a nechte si poradit od našich profesionálů.

Liberecko

Nejprve projdete barvovou typologií a poté Vám bude vytvořeno virtuální kadeřnictví (návrhy účesu pomocí počítače - odnesete si k budoucímu účesu spoustu obrázků, rad a doporučení). Další, co Vás čeká, je příprava na poradenství odívání. Po zjištění potřebných informací a doporučení se změníte k nepoznání - kadeřnictví, líčení, odívání a styl. Na závěr se vydáte s naší profesionálkou do krejčovství nebo obchodu, kde Vám poradí, jaké oblečení Vám sluší a co naopak na sebe nemáte nikdy oblékat.

Cena zahrnuje kompletní změnu image vč. virtuálního kadeřnictví a asistenci při realizaci šatníku v zakázkovém krajčovství či v obchodě s módními oděvy.

Doba trvání cca 4 - 7 hodin.

Brno muži

Změna image s nakupováním pro muže obsahuje vizážistickou poradu na změnu střihu a barvy, samotnou realizaci provedenou zkušenými designéry, poradenství stylu oblékání s nakupováním přímo v obchodě. Po celou dobu jsou pro Vás připraveny káva a nealko nápoje dle Vašeho výběru. Doba realizace cca 2,5 hodiny.

Brno ženy

Nejprve Vám naše vizážistka poradí, jaký střih a barva vlasů jsou pro Vás vhodné a poté se již pustí naše vlasové designérky do práce. Po novém účesu přijde na řadu kompletně nová image - líčení a poradenství stylu oblékání přímo v ochodě. Po celou dobu je pro Vás připraveno občerstvení dle Vašeho výběru. Doba realizace cca 3 - 4 hodiny.

Podmínky

Určeno pro všechny věkové skupiny. Muže i ženy.

Počasí

Nemá žádný vliv, proměny probíhají ve vnitřním prostředí.

Čas

Dle Vámi vybrané varianty.

Počet účastníků

Určeno pouze pro jednu osobu.

Sezóna

Celoročně.

Měli byste vědět

Lze přiobjednat i fotograf, informujte se proto u našeho pracovníka.

Rezervace termínu

Minimálně 3 týdny předem.

Varianta Změna image s nakupováním pro muže - min. 3 hodiny (Brno)
Darečky.cz