Zámecký romantický víkend

Dodavatel: Adrop
Na zámku šlechtického rodu Thurn-Taxisů budete ubytování v dvoulůžkovém pokoji Deluxe, ve kterém si budete připadat jako sám šlechtic. Rituální povzbuzující horká bylinná masáž za pomoci bylinných balíčků spojená s oživující aroma – olejovou masáží Vám za Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00159
Cena:27 370,- Kč
bez DPH 22 808,-

Zboží nelze momentálně objednat

Zámecký romantický víkend

Na zámku šlechtického rodu Thurn-Taxisů budete ubytování v dvoulůžkovém pokoji Deluxe, ve kterém si budete připadat jako sám šlechtic. Rituální povzbuzující horká bylinná masáž za pomoci bylinných balíčků spojená s oživující aroma – olejovou masáží Vám zajistí vrcholný smyslový zážitek. Po projížďce kočárem si rozložíte v parku deku a zažijete pravý anglický piknik. Na závěr je pro Vás připravena koupel při svitu hvězd ve venkovní vířivce.

Popis

Cena pobytu zahrnuje bylinný nápoj na uvítanou „Devatero kvítí“ připravený z místních bylinek ze Svatojiřského lesa, dvě noci ve dvoulůžkovém pokoji Deluxe se snídaní, rituální 90 minutovou masáž „Vrchol blaženosti“, projížďku kočárem, piknik v anglickém parku nebo 2-chodový oběd a romantickou koupel ve venkovní vířivce. Dále připojení k internetu v pokoji a ve veřejných prostorách zámku (wi-fi), minerální vodu Rajec v minibaru, kroket, pétanque a badminton v anglickém parku. Dále máte možnost zahrát si kroket, pétanque a badminton v anglickém parku.

Ubytování

Ubytování je zajištěno ve dvoulůžkovém pokoji.

Stravování

Jsou zajištěny snídaně a piknik v anglickém parku, případně 2-chodový oběd, minerální voda Rajec na minibaru a bylinný nápoj na uvítanou.

Podmínky

Vhodný pro muže i ženy.

Počasí

Počasí nemá na pobyt vliv.

Počet účastníků

Tento dárek je určen pro dvě osoby.

Diváci

Pobyt je pouze pro obdarovaného a jeho partnera.

Sezóna

Celoročně.

Rezervace termínu

Alespoň 3 týdny předem.

Varianta 2 osoby (okr. Nymburk)
Darečky.cz