Zámecká romantická noc

Dodavatel: Adrop
Za hodinu jízdy od Prahy se před vámi rozestoupí Svatojiřský les a z něj se jako pohádkové zjevení vynoří romantický zámek. Původní sídlo šlechtického rodu Thurn-Taxisů slouží jako hotel zajišťující ubytování v nádherně zařízených pokojích. Po léčebné aro Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00158
Cena:15 450,- Kč
bez DPH 12 875,-

Zboží nelze momentálně objednat

Zámecká romantická noc

Za hodinu jízdy od Prahy se před vámi rozestoupí Svatojiřský les a z něj se jako pohádkové zjevení vynoří romantický zámek. Původní sídlo šlechtického rodu Thurn-Taxisů slouží jako hotel zajišťující ubytování v nádherně zařízených pokojích. Po léčebné aromaterapii, která spojuje působení mcelského oleje s uklidňující akupresurou, se budete cítit jako znovuzrození.

Popis

Cena pobytu zahrnuje bylinný nápoj na uvítanou „Devatero kvítí“ připravený z místních bylinek ze Svatojiřského lesa, jednu noc ve dvoulůžkovém pokoji Deluxe se snídaní, 90 minutovou aroma masáž a odpolední čajový dýchánek Chateau Mcely. Dále připojení k internetu v pokoji a ve veřejných prostorách zámku (wi-fi), minerální vodu Rajec v minibaru, kroket, pétanque a badminton v anglickém parku.

Ubytování

Ubytování je zajištěno ve dvoulůžkovém pokoji.

Stravování

Je zajištěna snídaně a odpolední čajový dýchánek, minerální voda Rajec na minibaru a bylinný nápoj na uvítanou.

Podmínky

Vhodný pro muže i ženy.

Počasí

Počasí nemá na pobyt vliv.

Počet účastníků

Tento dárek je určen pro dvě osoby.

Diváci

Dárek je pouze pro obdarovaného a jeho partnera.

Sezóna

Celoročně.

Rezervace termínu

Alespoň 3 týdny předem.

Varianta 2 osoby (okr. Nymburk)
Darečky.cz