Základní parašutistický výcvik

Dodavatel: Adrop
Z letadla koukáte dolů, vidíte všechno jako na dlani - 3, 2, 1 a hop ... Ten pocit před tím nic moc, ale potom chcete zas a zas. Skáče se z cca 1 kilometru nad hladinou moře, kurz trvá cca 2 - 4 dny a obsahuje seskok, teoretické přednášky a někde i lékařs Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00110
  • Varianta
Cena:2 950,- Kč
bez DPH 2 458,-

Zboží nelze momentálně objednat

Základní parašutistický výcvik

Z letadla koukáte dolů, vidíte všechno jako na dlani - 3, 2, 1 a hop ... Ten pocit před tím nic moc, ale potom chcete zas a zas. Skáče se z cca 1 kilometru nad hladinou moře, kurz trvá cca 2 - 4 dny a obsahuje seskok, teoretické přednášky a někde i lékařskou prohlídku.

Program

Nejdříve účastníky kurzu bude čekat teoretická část a někde i prohlídka od sportovního doktora, která je nutná. V Olomouckém kraji je nutné mít potvrzení od obvodního lékaře už při nastoupení do parašutistického kurzu. Potom následuje praktická ukázka a nácvik strojení. No a jde se na to! V ceně kurzu je buď 1 nebo 2 seskoky podle vybrané lokality a samozřejmě osvědčení o absolvování základního parašutistického výcviku. Skáče se z výšky kolem 1000 metrů.

Podmínky

Seskoků se mohou zúčastnit dospělí i děti od 15 let. Děti a mládež od 15 do 18 let pouze se souhlasem rodičů. Minimální výška je stanovena 120 cm a maximální hmotnost je 95 kg.

Počasí

Seskoky nelze provádět při velké oblačnosti, silném nebo nárazovém větru a za deště. V takovém případě budete včas informováni a vyberete si náhradní termín.

Čas

Kurz většinou trvá 2 - 4 dny dle počasí.

Počet účastníků

Paraskok je určen pouze pro 1 osobu. Je možné, že v letadle budou přítomni další parašutisté a pasažéři se svými instruktory.

Diváci

Diváci jsou vítáni a mohou být přítomni ve vymezeném prostoru u přistávací plochy a mají dovoleno fotografovat i filmovat.

Oblečení

Seskok se provádí v zapůjčené výstroji: speciální kombinéza, parabrýle, případná kukla a výškoměr. Doporučuje se přiléhavější sportovní oděv a kotníková obuv. Brýle ani kontaktní čočky nejsou překážkou, větší šperky, především náušnice, se doporučuje odložit.

Sezóna

Seskoky se provádějí od května do října.

Rezervace termínu

Minimálně 2 týdny předem.

Varianta V ceně 1 seskok (Praha, Kolín)
Darečky.cz