Wakeboarding

Dodavatel: Adrop
Patří snowboarding mezi Vaše oblíbené zimní sporty, ale nebaví Vás čekat, až napadne dostatek sněhu? Nebo chcete zažít opravdu osvěžující adrenalin na vodě? Není důvod, proč nezkusit wakeboarding! Mix vodního lyžování a snowboardingu. Při této aktivitě se Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00100
  • Varianta
Cena:720,- Kč
bez DPH 600,-

Zboží nelze momentálně objednat

Wakeboarding

Patří snowboarding mezi Vaše oblíbené zimní sporty, ale nebaví Vás čekat, až napadne dostatek sněhu? Nebo chcete zažít opravdu osvěžující adrenalin na vodě? Není důvod, proč nezkusit wakeboarding! Mix vodního lyžování a snowboardingu. Při této aktivitě se jezdí na krátké, ale velmi široké vodní lyži podobné surfu či snowboardovému prknu a jezdec je tažen na vodním vleku.

Program

Po příjezdu Vás čeká instruktáž a seznámení se s vybavením. Poté si již můžete užívat vodní hladiny a netradiční zábavy. Vlek Vám pronajmeme buď na 1 hodinu, celý den či si můžete zakoupit víkendovou permanentku. Zapůjčení prkna a vesty je již zahrnuto v ceně.

Podmínky wakeboardingu

Vhodné pro muže i ženy starší 15 let.

Počasí

Nemělo by příliš pršet a být chladno, abyste si to opravdu užili.

Čas

Pronájem vleku na 1 hodinu, 1 den (cca 8 hodin), víkendová permanentka (pátek - neděle). Permanentky na 1 den a víkend jsou nepřenosné, určeny pouze pro 1 osobu. Provoz vleku je cca 11 - 19 hodin.

Počet účastníků

Tento dárek je určen pro 1 a více osob. Na místě si lze dokoupit jízdy i pro další uchazeče.

Diváci

Mohou být přítomni. Mohou filmovat i fotografovat.

Oblečení na wakeboarding

Žádné speciální není potřeba. Stačí plavky a ručník.

Měli byste vědět

Začátečník dokáže za 1 hodinu ujet 1 - 4 kola. Samozřejmě je možné ujet i více jízd, záleží na šikovnosti wakeboardisty.

Sezóna

Od května do září.

Rezervace termínu

Alespoň 2 týdny předem.

Varianta 1 hodina pro 1 osobu (okr. Česká Lípa)
Darečky.cz