Vyrobte si vlastní šperk

Dodavatel: Adrop
Máte představu ideálního šperku, ale nikde ho neprodávají? Nebo chcete udělat radost blízké osobě šperkem, který jste vyrobili Vy sami? Proč si tedy nezkusit vytvořit vlastní stříbrný šperk? Ať už pro radost sobě nebo jako neobvyklý vánoční dárek. Nemusít Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00098
  • Varianta
Cena:1 490,- Kč
bez DPH 1 242,-

Zboží nelze momentálně objednat

Vyrobte si vlastní šperk

Máte představu ideálního šperku, ale nikde ho neprodávají? Nebo chcete udělat radost blízké osobě šperkem, který jste vyrobili Vy sami? Proč si tedy nezkusit vytvořit vlastní stříbrný šperk? Ať už pro radost sobě nebo jako neobvyklý vánoční dárek. Nemusíte být mimořádně zruční, stačí chuť a trocha odvahy!

Program

Během tohoto kurzu se seznámíte nejen s materiálem, ale i s různými triky, jak co nejoriginálněji vytvořit a vyzdobit svůj vlastní šperk. Dopomoci Vám k tomu můžou různé kamínky nebo perly. Nemusíte mít zlatnickou průpravu, skutečně stačí jen chuť si něco nového vyzkoušet. Hotový šperk si samozřejmě odnesete domů. Na výběr máte z několika druhů kurzu.

Naušnice

V ceně je zahrnuto 5 gr stříbrné hmoty Art Clay Silver, stříbrné háčky, plus další materiál podle potřeby. (očka, mezikroužky). Model, tvar a design je zcela na VAšem uvážení. Doba trvání kurzu je cca 3 hodiny.

Náhrdelník

V ceně je zahrnuto 10 gr stříbrné hmoty Art Clay Silver plus další materiál podle potřeby. (očka, mezikroužky). K náhrdelníku jsou k dispozici drbné říční perličky, thajské perle, přírodní kameny, ... Model, tvar a design je zcela na VAšem uvážení. Doba trvání kurzu je 2-4 hodiny.

Závěs na řetízek

V ceně je zahrnuto 5 gr stříbrné hmoty Art Clay Silver, jednotlivé komponenty na uchycení šperku plus další materiál podle ladění jednotlivých prací. Doba kurzu je 2 - 3 hodiny.

Prsten

Na výběr máte 3 varianty. Model, tvar a design je zcela na Vašem uvážení.

Prsten jemný - 5 gr stříbrné hmoty Art Clay Silver, bez perliček a bez kamenů. Doba trvání kurzu je 2 - 3 hodiny.

Prsten s perličkou či s kamenem - 7 gr hmoty Art Clay Silver, s perličkou nebo s přírodním kamenem. Náročnější na zpracování. Design podle vlastního návrhu nebo Vám vytvoříme model přímo na míru. Doba trvání kurzu je 3-4 hodiny.

Prsten silnější - 10 gr stříbrné hmoty Art Clay Silver, bez perliček a bez kamenů. Doba trvání kurzu je 2 -3 hodiny.

Snubní prsteny

Budoucí manželé si mohou vytvořit snubní prstýnky dle svého uvážení a představ (s otiskem prstů, s vlastními nápisy, s kamínky i bez, ...). V ceně je celkem 15 gr hmoty Art Clay Silver. Doba trvání je 4-5 hodin.

Korálky ze stříbra

Duté tvary ze 7 gr hmoty Art Clay Silver, bez kamenů a perliček. Použití speciální stříkačky a dalších doplňkových komponentů. Doba trvání kurzu je 2 - 3 hodiny.

Brož

Cena zahrnuje 10 gr hmoty Art Clay Silver, speciální uchycení, přírodní kameny nebo perličky, případně zajímavou patinu starobylého stříbrného kousku. Doba trvání kurzu je 3 - 4 hodiny.

Podmínky

Žádné zvláštní podmínky nejsou stanoveny.

Počasí

Nemá vliv, kurz probíhá ve vnitřním prostředí.

Čas

Doba trvání je v závislosti na druhu kurzu.

Počet účastníků

Tento dárek je určen pro jednu osobu.

Diváci

Mohou být přítomni.

Oblečení

Žádné speciální není stanoveno.

Sezóna

Celoročně.

Rezervace termínu

Alespoň 3 týdny předem.

Varianta Naušnice nebo závěs na řetízek (Praha)
Darečky.cz