Vyhlídkové lety

Dodavatel: Adrop
KARLŠTEJN, KONOPIŠTĚ ČI ORLÍK? VYHLÍDKOVÝ LET NYNÍ SE SLEVOU Dívat se na své město z výšky několika kilometrů je pro někoho velký zážitek. Někomu zase nejde moc o to kochání pohledem z výšky, ale spíše se proletět pořádným čmelákem. Program Je vhodné přij Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00032
  • Varianta
Cena:1 660,- Kč
bez DPH 1 383,-

Zboží nelze momentálně objednat

Vyhlídkové lety

KARLŠTEJN, KONOPIŠTĚ ČI ORLÍK? VYHLÍDKOVÝ LET NYNÍ SE SLEVOU

Dívat se na své město z výšky několika kilometrů je pro někoho velký zážitek. Někomu zase nejde moc o to kochání pohledem z výšky, ale spíše se proletět pořádným čmelákem.

Program

Je vhodné přijít přibližně 15 minut před letem. Po krátké předletové přípravě a komentáři k letu (pouze v případě zájmu) absolvuje klient předem zvolenou trasu. Letět můžete pouze 20 minut, ale také 2 hodiny. Během hodinových letů se můžete ze Středočeského kraje letět podívat až na Ještěd, Bezděz, České Budějovice a mnoho dalších míst.

Program seznamovacího letu

Ve středočeském kraji jsme pro Vás připravili i možnost vyhlídkového letu pro 1 osobu se seznámením s moderním ultralehkým letadlem WT-9 dynamic. Je možné si tento letoun vyzkoušet a dopodrobna prohlédnout. Po prohlídce a seznámení usednete do kabiny, kde Vám pilot vysvětlí veškeré technické možnosti tohoto stroje. Pak jen nezbývá než si tento krásný stroj ve vzduchu vychutnat v seznamovacím letu.

Podmínky

Vyhlídkové lety jsou určeny pro děti i dospělé. Děti do 15 let pouze v doprovodu nebo se souhlasem rodičů.

Počasí

Létá se za každého počasí. Pouze za velmi chladného počasí je provoz přerušen. Zážitek z letu mohou výrazně zhoršit intenzivní srážky a další nepříznivé povětrnostní podmínky.

Čas

Celkový čas včetně předletové přípravy a kontroly je přibližně 1 hodina i více, dle doby letu, u seznamovacího letu trvá let 30 nebo 60 minut.

Počet účastníků

Vyhlídkové lety se provádějí v jedno až třímístných letadlech. Upřesnění je dle ceny a typu letadla.

Diváci

Diváci mohou být přítomni. Případně si mohou na místě dokoupit letenku na vyhlídkový let.

Oblečení

Na oděv není žádný specifický požadavek. V chladném počasí je však nutné se teple obléci. Ve dnech s intenzivním slunečním zářením doporučujeme nezapomenout sluneční brýle.

Sezóna

Vyhlídkové lety se konají celoročně mimo velmi chladné dny.

Rezervace termínu

Alespoň 2 týdny předem.

Varianta 20 minut pro 1 osobu (okr. Příbram)
Darečky.cz