VITARGO CRX 1600g Scitec-vitargo-crx-16kg-scitec

Dodavatel: Fit centrum
Spojení sacharidů vyvinutých pro vrcholové sportovce o vysoké molekulární hmotnosti a esterifikovaných forem anabolizátorů.
  • Dostupnost: Skladem
  • Kod výrobku: fitness493-4036
Cena:899,- Kč
bez DPH 749,-

Zboží nelze momentálně objednat

VITARGO CRX 1600g Scitec-vitargo-crx-16kg-scitec
Spojení sacharidů vyvinutých pro vrcholové sportovce o vysoké molekulární hmotnosti a esterifikovaných forem anabolizátorů. Směs Vitargo CRX je laboratorně testovaná směs Vitargo® , creatine ethyl esteru, dictreatine malátu, trictreatine malátu, dictreatine orotátu, A-AKG, esteru l-glutaminu.
Tímto spojením se Vitargo CRX stává nejsilnější anabolickou směsí na trhu. Svým složením zajišťuje absolutní zásobování svalů všemi potřebnými živinami pro abnormální napumpování svalů krví, růst síly a růst svalů s minimálním podílem podkožního tuku.
VITARGO CRX také prokázalo svoji schopnost zvyšovat celkovou rychlost svalových kontrakcí během cvičení s větším počtem opakování, jako je např. sprint. Další studie prokázaly, že užívání VITARGO CRX ve formě nápoje zaručují ukládání většího množství kreatinu ve svalech.

Složení 1 dávky = 40g:

* 30g Vitargo® (originální patentovaná směs)
* 8300mg CRX Multi-vektor

CRX Multi-vektor

kreatin matrix: trikreatin-malát, dikreatin-malát, kreatin-ethyl-ester (CEE), MicronTec mikronizovaný kreatin-monohydrát, trikreatin-orotát

Multi-vektor glutamine matrix: L-glutamin, N-acetil-L-glutamin (NAG), L-alanil-L-glutamin

Multi-vektor taurin matrix: taurin, taurin-ethyl-ester - Nitrogen oxid

Nitric oxide: L-arginin, AAKG (arginin-alfa-ketoglutarát), di-arginin malát

Inzulin aktive faktor: 4-hidroxy-izoleucin
Výrobce Scitec
Darečky.cz