VITARGO 900g Scitec

Dodavatel: Fit centrum
VITARGO! je jedinečný, patentovaný, klinicky testovaný uhlohydrát. Byl speciálně vyvinut pro vrcholové sportovce za účelem poskytnutí opravdu účinného, nezávadného uhlohydrátu jako zdroje energie pro zlepšení výkonu a zvýšení hladiny glykogenu. Tajná zbraň profesionálů. VitarGo! Je unikátní, patentovaný uhlohydrát s velkou molekulární hmotností. Klinické studie dokazují, že projde žaludkem až o 80% rychleji a nabije svaly glykogenem až o 70% účinněji než jakýkoliv jiný sacharidový nápoj. VitarGO transportuje tekutiny přímo do svalů a ne do žaludku. Může se užívat při tréninku i po tréninku na efektivní doplnění uhlohydrátů a ve všech sportovních odvětvích. Nezpůsobuje žaludeční potíže. Více
  • Dostupnost: Skladem
  • Kod výrobku: fitness418
Cena:549,- Kč
bez DPH 458,-

Zboží nelze momentálně objednat

VITARGO 900g Scitec
VITARGO! je jedinečný, patentovaný, klinicky testovaný uhlohydrát. Byl speciálně vyvinut pro vrcholové sportovce za účelem poskytnutí opravdu účinného, nezávadného uhlohydrátu jako zdroje energie pro zlepšení výkonu a zvýšení hladiny glykogenu. Tajná zbraň profesionálů. VitarGo! Je unikátní, patentovaný uhlohydrát s velkou molekulární hmotností. Klinické studie dokazují, že projde žaludkem až o 80% rychleji a nabije svaly glykogenem až o 70% účinněji než jakýkoliv jiný sacharidový nápoj. VitarGO transportuje tekutiny přímo do svalů a ne do žaludku. Může se užívat při tréninku i po tréninku na efektivní doplnění uhlohydrátů a ve všech sportovních odvětvích. Nezpůsobuje žaludeční potíže.

Dávkování s kreatinem, Nitro doplňky a A-AKG:
VitarGO lze použít jako transportní systém anabolizátorů, který je díky své molekulární hmotnosti vytlačí ze žaludku 8x rychleji než jiná transportní látka. Díky této rychlosti se např. kreatin nestihne v žaludku rozložit na neúčinný kreatinin, ale je 8-mi násobnou rychlostí natlačen do svalů. Tímto způsobem se mnohonásobně zefektivní působení kreatinu.

Dávkování pro vytrvalostní i silové sporty - znásobení zásoby glykogenu:
VitarGO má své vynikající využití i ve všech sportech, kde je důležitá zvýšená zásoba glykogenu, popř. výkon trvá delší dobu a zásoby glykogenu jsou již vyčerpány. U těchto sportů se doporučuje den před výkonem užít 2 dávky VitarGO, jednu odpoledne a druhou na noc před spaním. Tímto způsobem si zajistíte znásobení zásob glykogenu pro následný sportovní výkon. Ve sportech jako je hokej, fotbal, box, ... doporučujeme ještě v průběhu zápasu doplňovat zásoby VitaGO v podobě nápoje, zajistíte si tím podstatně vyšší výkon.
Výrobce Scitec
Darečky.cz