VITARGO 900g Scitec-zdroj-energie

Dodavatel: Fit centrum
VITARGO! je jedinečný, patentovaný, klinicky testovaný uhlohydrát. Byl speciálně vyvinut pro vrcholové sportovce za účelem poskytnutí opravdu účinného, nezávadného uhlohydrátu jako zdroje energie pro zlepšení výkonu a zvýšení hladiny glykogenu. Tajná zbraň profesionálů. VitarGo! Je unikátní, patentovaný uhlohydrát s velkou molekulární hmotností. Klinické studie dokazují, že projde žaludkem až o 80% rychleji a nabije svaly glykogenem až o 70% účinněji než jakýkoliv jiný sacharidový nápoj. VitarGO transportuje tekutiny přímo do svalů a ne do žaludku. Může se užívat při tréninku i po tréninku na efektivní doplnění uhlohydrátů a ve všech sportovních odvětvích. Nezpůsobuje žaludeční potíže. Více
  • Dostupnost: Skladem
  • Kod výrobku: fitness418-3659
Cena:549,- Kč
bez DPH 458,-

Zboží nelze momentálně objednat

VITARGO 900g Scitec-zdroj-energie
VITARGO! je jedinečný, patentovaný, klinicky testovaný uhlohydrát. Byl speciálně vyvinut pro vrcholové sportovce za účelem poskytnutí opravdu účinného, nezávadného uhlohydrátu jako zdroje energie pro zlepšení výkonu a zvýšení hladiny glykogenu. Tajná zbraň profesionálů. VitarGo! Je unikátní, patentovaný uhlohydrát s velkou molekulární hmotností. Klinické studie dokazují, že projde žaludkem až o 80% rychleji a nabije svaly glykogenem až o 70% účinněji než jakýkoliv jiný sacharidový nápoj. VitarGO transportuje tekutiny přímo do svalů a ne do žaludku. Může se užívat při tréninku i po tréninku na efektivní doplnění uhlohydrátů a ve všech sportovních odvětvích. Nezpůsobuje žaludeční potíže.

Dávkování s kreatinem, Nitro doplňky a A-AKG:
VitarGO lze použít jako transportní systém anabolizátorů, který je díky své molekulární hmotnosti vytlačí ze žaludku 8x rychleji než jiná transportní látka. Díky této rychlosti se např. kreatin nestihne v žaludku rozložit na neúčinný kreatinin, ale je 8-mi násobnou rychlostí natlačen do svalů. Tímto způsobem se mnohonásobně zefektivní působení kreatinu.

Dávkování pro vytrvalostní i silové sporty - znásobení zásoby glykogenu:
VitarGO má své vynikající využití i ve všech sportech, kde je důležitá zvýšená zásoba glykogenu, popř. výkon trvá delší dobu a zásoby glykogenu jsou již vyčerpány. U těchto sportů se doporučuje den před výkonem užít 2 dávky VitarGO, jednu odpoledne a druhou na noc před spaním. Tímto způsobem si zajistíte znásobení zásob glykogenu pro následný sportovní výkon. Ve sportech jako je hokej, fotbal, box, ... doporučujeme ještě v průběhu zápasu doplňovat zásoby VitaGO v podobě nápoje, zajistíte si tím podstatně vyšší výkon.
Výrobce Scitec
Darečky.cz