Vinařské pobyty na Moravě

Dodavatel: Adrop
Jižní Morava je známá především kvalitním vínem. Proč tedy neprožít na vlastní kůži jeho pozitivní účinky na Váš organizmus a rovněž se něco zajímavého nedozvědět? Přijeďte do samotného srdce jižní Moravy poznat pravé víno do pravého kraje! Vyberte si z v Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00412
  • Varianta
Cena:4 620,- Kč
bez DPH 3 850,-

Zboží nelze momentálně objednat

Vinařské pobyty na Moravě

Jižní Morava je známá především kvalitním vínem. Proč tedy neprožít na vlastní kůži jeho pozitivní účinky na Váš organizmus a rovněž se něco zajímavého nedozvědět? Přijeďte do samotného srdce jižní Moravy poznat pravé víno do pravého kraje!

Vyberte si z vinařských pobytů ten Váš.

Víkend pro gurmány

Víkendový pobyt v největší vinařské oblasti v ČR zahrnuje:

- ubytování v krásném penzionu na 2 noci pro 2 osoby včetně snídaní, 2 večeře pro 2 osoby (čtyřchodové sváteční menu - snoubení vína a jídla) vč. sklenky vína ke každému menu, prohlídku vinařství s degustací vín, dárkové balení vín, slevu 10% na nákup vín, župany po celou dobu pobytu, wi-fi připojení, parkoviště a poplatek obci.

Degustační víkend

Máte rádi lahodná vína? Pak tento pobyt je určen právě Vám. Cena tohoto pobytu zahrnuje:

- ubytování v krásném penzionu na 2 noci pro 2 osoby včetně snídaní, 2 večeře pro 2 osoby vč. 2 lahví vín, páteční řízenou degustaci 10 vzorků vín (10 vzorků vín, voda, sýrový talíř, pečivo, láhev vína pro účastníka), sobotní prohlídku provozu vinařství s ochutnávkou 6 vzorků vín, výlet do vinohradu, dárkové balení vín, slevu 10% na nákup vín, župany po celou dobu pobytu, wi-fi připojení, parkoviště a poplatek obci.

Vinařský pobyt - Tři dny s vínem

Balíček na 3 dny zahrnuje:

- 2x ubytování pro 2 osoby v ***hotelu, 2 snídaně formou bufetu pro každého, degustaci vína se sommeliérem a seznámení se s tradicí vína na jižní Moravě, 2x večerní menu ve vinném stylu pro 2 osoby, částečnou aromaterapeutickou masáž pro každého, dárek na rozloučenou, volný přístup na wi-fi, parkovné a další poplatky.

Letní víkend s vínem a cimbálem

Od června do září máte možnost poznat moravskou cimbálovou muziku. Tento pobyt zahrnuje:

- 2x ubytování pro 2 osoby v ***hotelu, 2 snídaně formou bufetu pro každého, 10% slevu na gastronomické služby (stravování, nápoje), 1 večer u cimbálu, 1 ochutnávku vín se sommeliérem, láhev vína, mísu s ovocem na pokoji, latté nebo cappuccino pro každého, lodní lístek na plavbu po Dyji pro 2 osoby, dárek na rozloučenou, volný přístup na wi-fi, parkovné a další poplatky.

Sommeliérský balíček

Prožijte víkend s poznáním. Tento pobyt zahrnuje:

- 2x ubytování pro 2 osoby v ***hotelu, 2 snídaně formou bufetu pro každého, 10% slevu na gastronomické služby (stravování, nápoje), 2 půldenní kurzy o víně se soutěžemi a kvízem, 1 večeři formou rautu s řízenou ochutnávkou vín v hotelovém vinném sklípku, prohlídku stálé vinařské expozice, cappuccino nebo latté s dezertem, volný přístup na wi-fi, parkovné a další poplatky.

Podmínky

Vhodné pro muže i ženy od 18 let.

Čas

Pobyty trvají 3 dny (2 noci).

Počet účastníků

Určeno pro 2 osoby. Je možné ale zajistit pobyt i pro 1 osobu.

Sezóna

Víkend pro gurmány, Degustační víkend a Vinařský balíček, je možné absolvovat celoročně.

Letní víkend s vínem a cimbálem se koná od června do září.

Termíny pro sommeliérský balíček jsou 22. - 24.7.2011, 14. - 16.10.2011.

Rezervace termínu

Co nejdříve, záleží na obsazenosti termínu.

Varianta Letní víkend s vínem a cimbálem pro 2 osoby (okr.Břeclav)
Darečky.cz