Víkendový pobyt na zámku pro celou rodinu

Dodavatel: Adrop
Jedním z nejkrásnějších míst v České republice je oblast Českého ráje. Zde Vám nabízíme rodinný víkendový pobyt v našem zámeckém hotelu. Zámecký hotel zve k odpočinku v klidném prostředí. Chloubou tohoto hotelu jsou originálně řešené interiéry hotelových Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00322
Cena:7 500,- Kč
bez DPH 6 250,-

Zboží nelze momentálně objednat

Víkendový pobyt na zámku pro celou rodinu

Jedním z nejkrásnějších míst v České republice je oblast Českého ráje. Zde Vám nabízíme rodinný víkendový pobyt v našem zámeckém hotelu.

Zámecký hotel zve k odpočinku v klidném prostředí. Chloubou tohoto hotelu jsou originálně řešené interiéry hotelových pokojů, představující přírodní prvky Českého ráje – kámen, dřevo, voda a zeleň. Pro hotelové hosty je k dispozici velké parkoviště zdarma. V hotelu najdete útulnou restauraci s letní terasou a lobby bar s profesionální obsluhou. Jídla jsou připravována kuchaři s dlouhodobou praxí v zahraničí, proto nabízíme gastronomii na vysoké úrovni.

Novou energii můžete načerpat na venkovním hotelovém sportovišti a rozhodně si nenechte ujít výlet do malebného okolí.

Popis

Pobyt zahrnuje ubytování pro 2 dospělé osoby a 2 děti v rodinném apartmá ****hotelu na 2 noci včetně snídaní, rodinnou večeři v hotelové restauraci, možnost využití sportovišť (tenis, volejbal, nohejbal, basketbal, atletická dráha) a dětského koutku, prohlídka zámeckého Akvária a Pohádkového světa, piknik v zámeckém parku, ukázku sokolnictví.

Podmínky

Vhodný pro celou rodinu.

Počasí

Nemá na zážitek vliv.

Čas

Pobyt trvá od pátku do neděle.

Počet účastníků

Tento dárek je určen pro 2 dospělé osoby a 2 děti.

Sezóna

Celoročně.

Rezervace termínu

Alespoň 3 týdny dopředu.

Varianta Pro 2 osoby + 2 děti (okr. Liberec)
Darečky.cz