Víkendový kurz - základy fotografie

Dodavatel: Adrop
Základy fotografie jsou ideálním kurzem pro všechny, kdo chtějí využít technických vymožeností svého fotoaparátu a porozumět základním principům tvorby fotografického obrazu. Obsahem kurzu je seznámení se s možnostmi ovlivnění fotografií používáním všech Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00313
  • Varianta
Cena:3 780,- Kč
bez DPH 3 150,-

Zboží nelze momentálně objednat

Víkendový kurz - základy fotografie

Základy fotografie jsou ideálním kurzem pro všechny, kdo chtějí využít technických vymožeností svého fotoaparátu a porozumět základním principům tvorby fotografického obrazu. Obsahem kurzu je seznámení se s možnostmi ovlivnění fotografií používáním všech důležitých režimů přístroje včetně manuálního.

Zatímco první den je spíše teoretický a zaměřený na technickou stránku fotografování, ve druhém se získané vědomosti a zkušenosti již aplikují v praxi. Protože se jedná o kurz poměrně intenzivní, tak se počítá s následným využitím skript, která probranou tématiku shrnují a dále rozšiřují.

Ubytování

Je možno zajistit ubytování za cenu 800 – 1.200,-/noc.

Podmínky

Vhodný pro muže i ženy.

Počasí

Nemá vliv.

Čas

Akce trvá 2 dny – sobotu a neděli, vždy od 10 hodin do 17 hodin.

Počet účastníků

Tento dárek je určen pro 1 a více osob. V kurzu je maximálně 5 – 7 účastníků.

Diváci

Dárek je pouze pro obdarovaného.

Sezóna

Celoročně.

Měli byste vědět

Není nutné, ale je vhodné mít vlastní fotografický přístroj s možností nastavení pokročilejších režimů (jakýkoliv fotoaparát umožňující práci v režimu předvolby clony, expozičního času nebo manuálu), který může být digitální nebo na film. Pokud můžete, vezměte si s sebou stativ.

Rezervace termínu

Rezervace dle daných termínů.

Varianta Pro 1 osobu (Praha)
Darečky.cz