Víkendová škola kajaku

Dodavatel: Adrop
Nabízíme Vám výuku jízdy na kajaku na divoké vodě. Budeme postupovat od výuky základních záběrů na zcela klidné vodě, procvičování dovedností v mírném proudu a vlastní sjezd panoramatické řeky Jizery. Ubytování je zvoleno v horském penzionu s polopenzí a Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00045
  • Varianta
Cena:2 830,- Kč
bez DPH 2 358,-

Zboží nelze momentálně objednat

Víkendová škola kajaku

Nabízíme Vám výuku jízdy na kajaku na divoké vodě. Budeme postupovat od výuky základních záběrů na zcela klidné vodě, procvičování dovedností v mírném proudu a vlastní sjezd panoramatické řeky Jizery. Ubytování je zvoleno v horském penzionu s polopenzí a předpokládaným večerním posezením.

Program víkendové školy kajaku

1. den

Seznámení s programem, poučení o bezpečnosti, seznámení s používáním nutné výbavy, teorie o vodáckém sportu a vodáckých dovednostech. Přesun na klidný vodní úsek, kde proběhne výuka vodáckých dovedností a vodní záchrany. Dle nabitých zkušeností bude možnost sjezdu mírně tekoucího úseku řeky. Dále se ubytujete v příjemném penzionu, kde na Vás čeká večeře a je tu možnost večerního posezení.

2. den

Po snídani odjezd na tekoucí úsek řeky (obtížnost dle dovedností), sjezd řeky s výukou vodáckých dovedností v proudu (zastavování, zajíždění do tišin, traverzování proudu). Navíc je možné k víkendovému kurzu přikoupit i výuku eskymáckého obratu na 1 - 2 hodiny v bazénu (max. 3 osoby).

Podmínky

Určeno pro velmi dobré plavce starší 15 let. Osoby mladší 18 let pouze se souhlasem zákonného zástupce.

Počet účastníků

Tento dárek je určen pro jednu osobu, ale ve skupině bude více účastníků. Je tedy možné dokoupit poukazy i pro další osoby a absolvovat kurz společně se svými přáteli.

Měli byste vědět

Cena zahrnuje dopravu na nástupní místa na jízdu na kajaku, ubytování, polopenzi, vodácké instruktory, zapůjčení vodácké výbavy (kajak, pádlo, vesta, helma, neoprén, vodácká bunda).

Oblečení do kajaku

Sportovní oblečení a další věci dle Vašeho uvážení. Potřebné vybavení Vám bude po celý víkend zapůjčeno.

Sezóna

Květen - říjen

Rezervace termínu

Alespon 3 týdny předem.

Varianta Pro 1 osobu (okr. Jablonec nad Nisou)
Darečky.cz