Víkend na jachtě

Dodavatel: Adrop
Společně se svým partnerem či partnerkou prožijte odpočinkový víkend na plnomořské jachtě o velikosti 8 - 9 metrů – tedy na nejlepší lodi z naší flotily. Ubytování přímo na jachtě, celodenní projížďky, láhev sektu a hlavně klid a relaxace. Program Po příj Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00222
Cena:12 710,- Kč
bez DPH 10 592,-

Zboží nelze momentálně objednat

Víkend na jachtě

Společně se svým partnerem či partnerkou prožijte odpočinkový víkend na plnomořské jachtě o velikosti 8 - 9 metrů – tedy na nejlepší lodi z naší flotily. Ubytování přímo na jachtě, celodenní projížďky, láhev sektu a hlavně klid a relaxace.

Program

Po příjezdu do Mariny Lipno, odkud se vyplouvá, se ubytujete na plachetnici a obdržíte láhev sektu na přivítanou. Čekají na Vás dvě celodenní projížďky s neomezenou spotřebou kávy a čaje, čerstvé ovoce a především krásně čistý vzduch. V příjemném prostředí Mariny si pochutnáte na kávě a desertu a nakonec od nás dostanete na památku malý dárek.

Podmínky

Vhodný pro muže i ženy. Vhodné i pro děti od 8 let, pouze nutný doprovod dospělé osoby.

Počasí víkendu na jachtě

Jízdu nelze uskutečnit při extrémních povětrnostních podmínkách (silný vítr, bouřka, vytrvalý déšť).

Čas

Celkem 2 dny, příjezd v pátek v 19 hodin, odjezd v neděli v 16 hodin. Lze zařídit i ve všední dny.

Počet účastníků na jachtě

Tento dárek je určen pro 2 osoby.

Diváci

Diváci jsou vítáni při vyplutí a při připlouvání. Mohou filmovat i fotografovat.

Oblečení

Být připraveni na hezké počasí (sluneční krém, brýle, čepice), tak i na chladnější počasí (větrovka, příp. pláštěnka). Nutné boty bez černé podrážky!

Sezóna

Květen - říjen

Měli byste vědět

Cena zahrnuje 2x ubytování na jachtě pro 2 osoby, 2x celodenní projížďku s kapitánem, 2x snídani v jachtařské restauraci, 2x zdarma kávu a desert v Marině, neomezenou spotřebu kávy a čaje na jachtě, láhev sektu na přivítanou, čerstvé ovoce a malý dárek na závěr.

Rezervace termínu

Alespoň 3 týdny dopředu.

Varianta Pro 2 osoby (Lipno)
Darečky.cz