Večerní safari

Dodavatel: Adrop
Objevte kouzlo afrického soumraku! Zažijte atmosféru podvečerní jízdy safaribusem mezi velkými stády zvířat. Pozorujte nosorožce, zebry, žirafy a antilopy v záři zapadajícího slunce. Čekají vás dárky během nichž vás čeká setkání se lvy a gepardy číhajícím Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00259
  • Varianta
Cena:650,- Kč
bez DPH 542,-

Zboží nelze momentálně objednat

Večerní safari

Objevte kouzlo afrického soumraku! Zažijte atmosféru podvečerní jízdy safaribusem mezi velkými stády zvířat. Pozorujte nosorožce, zebry, žirafy a antilopy v záři zapadajícího slunce. Čekají vás dárky během nichž vás čeká setkání se lvy a gepardy číhajícími v šeru nadcházející noci. Připravte se na jízdu, jakou jinde v Evropě nezažijete. Projížďka zvláště po setmění evokuje za vlahých letních večerů pocit návštěvy skutečné africké přírody. Nabízíme vám tak nejlevnější výlet do Afriky.

Popis

Večerní safari nabízíme jako jediní v Evropě. Cestou vám průvodce ukáže více než 500 afrických zvířat. Inspirací byly večerní projížďky po národních parcích Kalahari a Kruger National Park v Jižní Africe. Projížďka trvá přibližně 50 minut a celou cestu komentuje průvodce.

Můžete si také objednat mimořádnou jízdu pro uzavřenou společnost. Vypravíme safaribus jen pro vás a vaše hosty kterýkoli den letní sezóny (květen-září). Nabízíme i komentář v angličtině, němčině, polštině a ruštině.

Cena zahrnuje:

• jízdu patrovým safaribusem,

• komentář odborného průvodce,

• možnost fotografovat a pořizovat videozáznam,

• volný vstup do zoo po 19 hodině.

Podmínky

Vhodný pro muže i ženy. Děti do 3 let mají jízdu zdarma (nutné nahlásit předem).

Počasí

Jízda se nekoná za silného deště.

Čas

Jízda trvá cca 50 minut. Začátek v 19.30, 20.30, 21.30 u večerního vchodu.

Počet účastníků

Tento dárek je určen pro 1 – 50 osob v safaribusu, lze objednat jízdu více safaribusů.

Diváci

Zážitek je určen pouze pro obdarované.

Oblečení

Dle vlastního uvážení.

Sezóna

Pravidelná jízda červen - září.

Mimořádná jízda květen - září.

Měli byste vědět

Mimořádné jízdy Večerního safari komentujeme i v cizích jazycích. Anglicky, německy, polsky a rusky. Při mimořádné jízdě lze navíc zajistit i zastávku s večerním grilováním a pohoštěním u nosorožců (není zahrnuto v ceně).

Rezervace termínu

Alespoň týden dopředu.

Varianta Jízdenka pro 1 osobu (Dvůr Králové)
Darečky.cz