Univerzální certifikát

Dodavatel: Adrop
Nevíte, jaký dárek se Vašim blízkým, nebo oslavencům bude nejvíce zamlouvat? Potom je tu možnost zakoupit si dárkový poukaz v libovolné hodnotě. V tomto případě je pouze na oslavenci, který adrenalinový, nebo relaxační typ dárku zvolí. Z naší široké nabíd Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00001
  • Varianta
Cena:500,- Kč
bez DPH 417,-

Zboží nelze momentálně objednat

Nevíte, jaký dárek se Vašim blízkým, nebo oslavencům bude nejvíce zamlouvat? Potom je tu možnost zakoupit si dárkový poukaz v libovolné hodnotě. V tomto případě je pouze na oslavenci, který adrenalinový, nebo relaxační typ dárku zvolí. Z naší široké nabídky lze vybírat podle místa, náročnosti, nebo oblíbenosti.

Popis

Pokud tedy chcete udělat někomu ze svých blízkých adrenalinovým dárkem radost, objednejte si takový dárek od nás. Nemusíte se o nic starat. Vše zařídíme a zorganizujeme a dárkový poukaz Vám zašleme na dobírku. Vybraná osoba si potom u nás dle bodové hodnoty objedná dárek a termín.

Bodové hodnoty dárků

Nemusíte mít obavy, že se oslavenec dozví o skutečné ceně Vámi vybrané bodové hodnoty. Podle přiloženého katalogu si může vybrat z dárků odpovídajícím skutečné ceně našich služeb.

Varianta 10 bodů
Darečky.cz