Třídenní pobyt v lázních v Čechách i na Moravě

Dodavatel: Adrop
RELAXACE PRO DVA SE SLEVOU Masáže, bahenní koupele, minerální bazény, sauna, výborné jídlo, pohoda a naprostá relaxace. Co více si přát? Věnujte chvíle plné relaxace a odpočinku. Dny, které můžete trávit společně. Třídenní pobyt v překrásném prostředí láz Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00086
  • Varianta
Cena:4 050,- Kč
bez DPH 3 375,-

Zboží nelze momentálně objednat

RELAXACE PRO DVA SE SLEVOU

Masáže, bahenní koupele, minerální bazény, sauna, výborné jídlo, pohoda a naprostá relaxace. Co více si přát? Věnujte chvíle plné relaxace a odpočinku. Dny, které můžete trávit společně.

Třídenní pobyt v překrásném prostředí lázní. Na výběr máte níže uvedené lokality a je jen na Vás, pro jaký program se rozhodnete.

Minirelax v Poděbradech

Ubytováni budete na 2 noci v ***hotelu v centru lázeňského města Poděbrady. Balíček zahrnuje dále welcome drink, polopenzi (snídaně formou bufetu, servírované večeře) a relaxaci - japonskou masáž, reflexologii plosek nohou, návštěvu solné jeskyně.

Balíček Liberecko

Cena zahrnuje 2x ubytování ve ***hotelu, plnou penzi, konzultaci s lékařem a následných 6 procedur - slatina, koupele, masáže, elektroléčba.

Balíček Olomoucko

Cena balíčku zahrnuje 2x ubytování ve ***hotelu v pokoji Standard nebo Exclusive či Apartmán (APP a Ex mají navíc terasu s možností posezení venku), plnou penzi, konzultaci s lékařem. Pobyt nabízí 2 částečné klasické masáže, 2 uhličité koupele se zábaly a 1 zábal zad z bahna z Mrtvého moře, vstup do wellness centra a bazénu.

Balíček Mariánky

Cena pobytu zahrnuje 2x ubytování ve ****hotelu, polopenzi, 1x masáž Dolce Vita, 1x písečnou světelnou terapii na slunečním ostrově, 1x minerální koupel s přísadou z Mrtvého moře, volný vstup do hotelového bazénu, sauny, Kneippovy kúry a tropické sprchy.

Rekondiční karlovarský balíček

Při příjezdu pro Vás bude připraven dvoulůžkový pokoj ****hotelu na 2 noci a aperitiv. Stravování je zajištěno formou polopenze (snídaně formou bufetu a večeře formou 3-chodového menu dle výběru). Pro relaxaci je v ceně balíčku částečná klasická masáž, perličková koupel a sauna s wirpoolem.

Ubytování

Budete ubytování v lázeňském hotelu v 1 - 2 lůžkovém pokoji.

Stravování

Dle vybrané lokality - plná penze či polopenze.

Podmínky

Uvedené procedury jsou vhodné pro ženy i muže od 18 let. Není vhodné pro těhotné ženy.

Počasí

Počasí nemá na průběh procedur žádný vliv, probíhají za každého počasí.

Čas

Program je sestaven zhruba do tří dnů.

Počet účastníků

Lázeňský pobyt je určen pro jednu nebo dvě osoby.

Sezóna

Lázně je možné navštívit kdykoliv v průběhu roku. Nejkrásnější měsíce jsou však od dubna do října.

Měli byste vědět

Cena nemusí zahrnovat povinný lázeňský poplatek a prohlídku u lékaře. Vezměte si rovněž léky, které pravidelně užíváte a upozorněte na to lékaře při vstupní prohlídce.

Rezervace termínu

Alespoň 4 týdny předem.

Varianta Liberecko pro 1 osobu ve dvoulůžkovém pokoji (okr. Liberec)
Darečky.cz