TRANS - FX 16sáčků Scitec

Dodavatel: Fit centrum
Vynikající přípravek pro kulturisty, hokejisty, a všechny sportovce, kteří potřebují vysoký svalový výkon. Mega dávka super kvalitnho kreatinu kombinovaná s L-Glutaminem vytváří skvělou neporazitelnou kombinaci těchto složek pro navození růstového efektu vašich svalových buněk a abnormální nárůst síly. Glutamin je nejčastěji se vyskytující se aminokyselina ve svalové tkáni, proto je na ni při růstu svalové hmoty lidským tělem kladena nejvyšší potřeba. Glutamin je rovněž nezbytný při svalovém stresu. Trvalý přísun glutaminu předchází poškozování - devastaci svalstva, případné katabolizaci a podporuje produkci růstového hormonu. Zcela zabraňuje destrukci svalové hmoty. Patří do skupiny aminokyselin, které významně zvyšují přirozenou hladinu hormonů, které ovlivňují anabolické (růstové) procesy ve svalech. Už 2g glutaminu dokáží tuto hladinu zvýšit až na čtyřnásobe Více
  • Dostupnost: Skladem
  • Kod výrobku: fitness450
Cena:599,- Kč
bez DPH 499,-

Zboží nelze momentálně objednat

TRANS - FX 16sáčků Scitec
Vynikající přípravek pro kulturisty, hokejisty, a všechny sportovce, kteří potřebují vysoký svalový výkon. Mega dávka super kvalitnho kreatinu kombinovaná s L-Glutaminem vytváří skvělou neporazitelnou kombinaci těchto složek pro navození růstového efektu vašich svalových buněk a abnormální nárůst síly. Glutamin je nejčastěji se vyskytující se aminokyselina ve svalové tkáni, proto je na ni při růstu svalové hmoty lidským tělem kladena nejvyšší potřeba. Glutamin je rovněž nezbytný při svalovém stresu. Trvalý přísun glutaminu předchází poškozování - devastaci svalstva, případné katabolizaci a podporuje produkci růstového hormonu. Zcela zabraňuje destrukci svalové hmoty. Patří do skupiny aminokyselin, které významně zvyšují přirozenou hladinu hormonů, které ovlivňují anabolické (růstové) procesy ve svalech. Už 2g glutaminu dokáží tuto hladinu zvýšit až na čtyřnásobek.

Jedna dávka 30g (1sáček) obsahuje (0 kalorií, kalorie z tuku 0):

  • * 0g proteinu
  • * 0g sacharidů
  • * 0g tuků
  • * 5000mg ultrapure creatin
  • * 3000mg glutaminu
  • * 1000mg argininu
  • * 1000mg taurinu
  • * 2400mg sodíků

Užívání Scitec Trans-FX - nárůst svalové hmoty:

Nabírací fáze: Během prvních 7 dní 3 dávky denně. Jedna dávka - 30g = 1 sáček. Užívejte denně ráno na lačno, ihned po tréninku a před spaním. Po ukončení nabírací fáze je patrný rychlý nárůst energie a síly v době tréninku.
Udržovací fáze: Tato fáze trvá 21 dní. užívejte 1 dávku denně. Užívejte v tréninkový den 1 sáček ihned po tréninku. V netréninkový den jej užijte 1 hod před spaním.
Pokud chcete s užíváním Trans-FX pokračovat i po ukončení udržovací fáze, začněte opět nabírací fází pro zvýšení hladiny kreatinu ve svalech.

Užívání Scitec Trans-FX - nárůst síly - svalového výkonu při tréninku/zápase:
Užívejte 1 dávku = 1 sáček 20-30min před výkonem.

Trans-FX Vám doporučujeme užívat s proteinovými přípravky Scitec Nutrition: 100% Whey protein, Protein delite, Myo max. Pro růst svalů je nezbytné tělu dodat základní stavební látky svalů, což jsou aminokyseliny, které jsou obsaženy v těchto kvalitních ultrafiltrovaných proteinových přípravcí Scitec Nutrition. Zdrojem proteinů v těchto přípravcích je ten nejlepší zdroj - mléčná syrovátka.
Výrobce Scitec
Darečky.cz