THERMO FX 20 sáčků Scitec-thermo-fx-20-sacku-scitec

Dodavatel: Fit centrum
Nově vyvinutá šumivá forma super silného spalovače tuků - maximální vstřebatelnost. Kombinace vysokého obsahu L-karnitinu a Tyrosinu maximalizuje uvolňování mastných kyselin. Účinné látky obsažené v Thermo FX zajišťují ještě dokonalejší transport vyšších mastných kyselin do mitochondrií v buňkách, kde se spalují na energii. Díky obsahu kofeinu energizuje tělo před výkonem. Více
  • Dostupnost: Skladem
  • Kod výrobku: fitness496-4049
Cena:410,- Kč
bez DPH 342,-

Zboží nelze momentálně objednat

THERMO FX 20 sáčků Scitec-thermo-fx-20-sacku-scitec
Nově vyvinutá šumivá forma velmi silného spalovače tuků - maximální vstřebatelnost. Kombinace vysokého obsahu L-karnitinu a Tyrosinu maximalizuje uvolňování mastných kyselin. Účinné látky obsažené v Thermo FX zajišťují ještě dokonalejší transport vyšších mastných kyselin do mitochondrií v buňkách, kde se spalují na energii. Díky obsahu kofeinu energizuje tělo před výkonem.
Tyrosin je aminokyselina se silným antikatabolickým účinkem - chrání vaši svalovou hmotu před odbourávání, zároveň je silným energizérem a sekundárním spalovačem tuku. Vědecké výzkumy v posledních letech prokázaly, že fyzická přetíženost tréninkem snižuje hladinu látek přenášejících nervové impulsy v mozku. Právě tyto látky jsou zodpovědné za schopnost udržet koncentraci a motivaci. Užíváním tyrozinu se hladina těchto látek zvýší a tím dochází k okamžitému zvýšení výkonnosti. Účinek 2-3g tyrozinu je srovnatelný s účinkem 50mg efedrinu, ovšem bez vedlejších účinků - zvýšené nervozity. Tyrozin není dopingovou látkou.
ALC - je v této formě podstatně účinnější, než modifikace L-karnitin. I při podstatně nižší dávce pomáhá intenzivnějšímu transportu mastných kyselin s dlouhým řetězcem přes membránu mitochondrií. V praxi to znamená, že při stejné svalové práci je tělo pomocí ALC schopno využít několikanásobně více uložených tukových zásob jako paliva při aerobní činnosti nebo svalovém tréninku, než je běžné u těchto aktivit bez užívání ALC.
Přípravek není určen pro děti. Obsahuje zdroj fenylalaninu, není vhodné pro nemocné fenylketonurií!

Energetická hodnota: 0 kcal

Složení: každý sáček (10g) obsahuje:

  • * L-karnitin 750mg
  • * Tyrosin 1000mg
  • * Acetyl L-karnitin 250mg
  • * Taurin 1000mg
  • * Kofeín 60mg
  • * Sodík 935mg
Výrobce Scitec
Darečky.cz