Thajská masáž pro těhotné

Dodavatel: Adrop
Dopřejte nastávající mamince potřebnou dávku uvolnění a relaxace, kterou si užije i se svým ještě nenarozeným miminkem. Thajská masáž pro těhotné je vhodná téměř v každém stadiu těhotenství - záleží na celkové pohodě maminky. Zkušená masérka jim pomůže uv Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00093
  • Varianta
Cena:1 520,- Kč
bez DPH 1 267,-

Zboží nelze momentálně objednat

Thajská masáž pro těhotné

Dopřejte nastávající mamince potřebnou dávku uvolnění a relaxace, kterou si užije i se svým ještě nenarozeným miminkem. Thajská masáž pro těhotné je vhodná téměř v každém stadiu těhotenství - záleží na celkové pohodě maminky. Zkušená masérka jim pomůže uvolnit namáhaná záda, ztuhlou šíji, uvolní končetiny...Vše velmi opatrně a podle přání maminky. Dostatečný důraz se klade také na duševní relaxaci, aby si užila dostatečnou dávku pohody v tak důležitém období jejího života.

Program

Prenatální relaxační masáž je ideálním způsobem jak ulehčit nastávajícím maminkám jejich nové poslání. Thajská masáž blahodárně působí na zdraví a tvoří lepší podmínky pro plod i maminku. Pomáhá zmírňovat bolesti hlavy a pocity nevolnosti, posiluje funkci kloubů a svalů zejména v namáhané oblasti zad, zlepšuje cirkulaci krve, zlepšuje spánek, snižuje stres a napětí, a zlepšuje tok kyslíku a živin k dítěti.

Podmínky

Pokud má maminka problémy s krevním tlakem (příliš nízky nebo naopak vysoký), měla by to sdělit předem. Jiné podmínky nejsou stanoveny.

Počasí

Nemá žádný vliv, masáž probíhá ve vnitřním prostředí.

Čas

Délka masáže je cca 60 min.

Počet účastníků

Určeno pro jednu maminku.

Diváci

Vzhledem k charakteru procedury a k zajištění diskrétnosti a pohodlí zákazníka není možná účast diváků.

Oblečení

Není potřeba žádné oblečení. Plášť, osuška a hygienické potřeby budou zapůjčeny.

Sezóna

Celoročně.

Rezervace termínu

Minimálně 3 týdny předem.

Varianta 60 minut (Pardubic/Hradec Králové)
Darečky.cz