Thajská masáž pro dva

Dodavatel: Adrop
Dopřejte si s Vaším partnerem neopakovatelný zážitek - tradiční thajskou masáž nebo Aroma Oil. Uvolněte se a jen si společně užívejte nezapomenutelné chvilky relaxace. Program Tradiční thajská masáž je ošetření prováděné více než dva tisíce let v téměř ne Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00094
  • Varianta
Cena:22,- Kč
bez DPH 18,-

Zboží nelze momentálně objednat

Thajská masáž pro dva

Dopřejte si s Vaším partnerem neopakovatelný zážitek - tradiční thajskou masáž nebo Aroma Oil. Uvolněte se a jen si společně užívejte nezapomenutelné chvilky relaxace.

Program

Tradiční thajská masáž je ošetření prováděné více než dva tisíce let v téměř nezměněné podobě. Stlačováním akupresurních bodů, svalů a šlach pomáhá ulevit od bolesti, ztuhlosti a napětí. Protahuje končetiny, páteř, napomáhá pohyblivosti kloubů a posiluje nervový systém. V péči profesionální thajské terapeutky prožijete dokonalé uvolnění a regeneraci. Thajská masáž obnoví Vaši vnitřní rovnováhu.

Thajská olejová masáž celého těla je ideálním způsobem relaxace. Při masáži za použití aromatických olejů se postupuje důkladně od konečků prstů na nohou až po kořínky vlasů. Profesionální thajské masérky působí na akupresurní body a tím dochází k uvolnění celého těla. Masáž uvolňuje napětí, klidní mysl a stává se prevencí a obranou Vašeho zdraví.

Podmínky

Určeno pro muže a ženy od 15 let.

Počasí

Nemá žádný vliv, masáže probíhají ve vnitřním prostředí.

Čas

Přibližně 1 hodina.

Počet účastníků

Tento dárek je určen pro 2 osoby.

Diváci

Vzhledem k charakteru procedury a k zajištění diskrétnosti a pohodlí zákazníka není možná účast diváků.

Oblečení

Není potřeba žádné oblečení.

Sezóna

Celoročně.

Rezervace termínu

Alespoň 3 týdny předem.

Varianta Thai 60 minut (Praha/Karlovy Vary/Hluboká n.V./Špindlerův Mlýn/Brno)
Darečky.cz