Thajská bylinná masáž

Dodavatel: Adrop
Thajská bylinná masáž je starobylá metoda, při které se používají plátěné sáčky naplněné směsí více než dvaceti druhů léčivých bylin a trav s aroma látkami dle starých receptur. Přikládání těchto nahřátých váčků na problémová místa na těle pomáhá uvolňova Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00317
  • Varianta
Cena:1 350,- Kč
bez DPH 1 125,-

Zboží nelze momentálně objednat

Thajská bylinná masáž

Thajská bylinná masáž je starobylá metoda, při které se používají plátěné sáčky naplněné směsí více než dvaceti druhů léčivých bylin a trav s aroma látkami dle starých receptur.

Přikládání těchto nahřátých váčků na problémová místa na těle pomáhá uvolňovat bolest a napětí ve svalech. Dodává též energii unaveným svalům po namáhavých činnostech. Společně se základními relaxačními vlastnostmi získávanými z léčivých bylin protahuje vazy a léčí bolesti svalů, pohmožděniny a ztuhlost kloubů. Podporuje i zdravou cirkulaci krve.

Na výběr máte ze tří druhů procedur:

Královská bylinná thai

Tato masáž je kombinací tradiční thajské masáže a starodávné léčebné metody vycházející z přikládání horkých bylinných sáčků na místa, kde v těle proudí energie. Tradiční thajská masáž nejprve odstraní ztuhlost svalů a kloubů, účinně protáhne páteř a končetiny a rozproudí v těle přirozený krevní oběh. Masérka tlakovým působením na reflexní body celé tělo uvolní a připraví na následnou terapii. Ta probíhá za pomoci bylinných balíčků, které jsou předem nahřívány na příjemnou teplotu a přikládány na unavená místa na těle. Thajské bylinky a koření obsažené v sáčku způsobují zpevnění pokožky, dokonalé odbourání stresu a dlouhotrvající fyzické i duševní uvolnění.

Královská aroma masáž

Mimořádná thajská terapie za použití speciálních masážních olejů, obsahující množství vitamínů se silnými uklidňujícími a regeneračními účinky na pokožku. Zlepšuje náladu, harmonizuje a pomáhá při vyčerpanosti, uklidňuje a zároveň posiluje. Je kombinací thajské olejové masáže a starodávné léčebné metody spočívající v přikládání horkých bylinných balíčků na unavené tělo. Teplo čerstvých povzbuzujících bylinek postupně proniká do hloubky svalu, kde účinně uvolňuje napětí a přináší úlevu od bolesti. Vyměňte pocit únavy a vyčerpanosti za klidný a harmonický stav vašeho těla i mysli.

Královská masáž

Jedná se o kombinaci masáže olejové aroma, klasické thajské a masáže bylinnými sáčky.

Podmínky

Vhodný pro muže i ženy od 15 let.

Počasí

Nemá žádný vliv, masáže probíhají ve vnitřním prostředí.

Čas

Dle Vámi vybrané varianty.

Počet účastníků

Tento dárek je určen pro 1 osobu.

Diváci

Vzhledem k charakteru procedury a k zajištění diskrétnosti a pohodlí zákazníka není možná účast diváků.

Oblečení

Není potřeba žádné speciální oblečení.

Sezóna

Celoročně.

Rezervace termínu

Alespoň 2 týdny dopředu.

Varianta Královská masáž 60 minut - kombinace Thai, Aroma a bylinné sáčky (Ostrava)
Darečky.cz