Termický let

Dodavatel: Adrop
Při termickém tandemovém letu jde hlavně o létání pomocí stoupavých proudů vzduchu na termickém či mechanickém základě. Díky tomu lze s bezmotorovým padákem létat i několik hodin a přeletět vzdálenost i několika desítek kilometrů. Při přeletu lze počítat, Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00063
Cena:4 290,- Kč
bez DPH 3 575,-

Zboží nelze momentálně objednat

Termický let

Při termickém tandemovém letu jde hlavně o létání pomocí stoupavých proudů vzduchu na termickém či mechanickém základě. Díky tomu lze s bezmotorovým padákem létat i několik hodin a přeletět vzdálenost i několika desítek kilometrů. Při přeletu lze počítat, že pro překonání cca 15km je nutná cca 1 hodina letu. Po větru jde letět vzdálenost rychleji, jde se však obtížněji vrátit do místa startu. Proto podle podmínek pilot nabízí možný vývoj letu pasažérovi a ten za letu vybírá z nabízených možností. Ty lze odhadnout i před startem ale situace za letu se může měnit.

Program

Po krátké instruktáži odstartujete s našim zkušeným pilotem na hodinový let. Při nezachycení do termiky se start opakuje. Přistání bude na místě setkání nebo na vzdálenějším místě od startu, pokud se vydáte na delší přelet.

Podmínky

Vhodný pro muže, ženy i děti. Osoby mladší 18 let po domluvě s instruktorem. Váha max. 120 kg.

Počasí

Nutné počasí bez sněžení a deště, dobrá dohlednost, dobrý vítr.

Čas

Instruktáž 30 minut, let 1 hodina, přistání, balení a transport 1 hodina.

Počet účastníků

Určeno pro 1 osobu.

Diváci

Diváci mohou být přítomni, můžou fotografovat i filmovat na místě setkání a při přistání. Musí se ale řídit pokyny instruktora.

Sezóna

Březen - září.

Měli byste vědět

V ceně je zahrnut transport na start pro obdarovaného, let 60 minut, zapůjčení výstroje, přilba, fotografie z letu.

Rezervace termínu

Alespoň 2 týdny předem

Varianta Hodinový let pro 1 osobu včetně fotografií - pomocí proudů (Krkonoše)
Darečky.cz