Tandem seskok z letadla

Dodavatel: Adrop
Z letadla koukáte dolů, vidíte všecko jako na dlani - 3, 2, 1 a hop ... Ten pocit před tím nic moc, ale potom chcete zas a zas. Skočíte z výšky 4 kilometrů připoutaný zády ke svému tandem pilotovi. Program Nejdříve probíhá krátká instruktáž, co při skoku Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00016
  • Varianta
Cena:4 150,- Kč
bez DPH 3 458,-

Zboží nelze momentálně objednat

Tandem seskok z letadla

Z letadla koukáte dolů, vidíte všecko jako na dlani - 3, 2, 1 a hop ... Ten pocit před tím nic moc, ale potom chcete zas a zas. Skočíte z výšky 4 kilometrů připoutaný zády ke svému tandem pilotovi.

Program

Nejdříve probíhá krátká instruktáž, co při skoku dělat a nedělat. Potom přichází na řadu strojení a nástup do letadla. V letadle jste připoutáni ke svému tandem pilotovi. Ve výšce 4 kilometrů vyskočíte a padáte cca minutu volný pádem rychlostí až 200 km/hod. Poté následuje volný let s padákem (cca 10 - 15 minut), kdy se kocháte krajinou pod vámi. Po dohodě s instruktorem si můžete vyzkoušet sami ovládat padák. Po přistání si jen řeknete, že chcete jít znovu.

Podmínky

Tandemové seskoky mohou provádět dospělí i děti (věk dle dohody s instruktorem). Děti a mládež do 18 let pouze se souhlasem rodičů. Minimální výška pro tandemový seskok je stanovena 120 cm a maximální hmotnost je 135 kg (někde možný poplatek za váhu vyšší jak 100 kg).

Počasí

Seskoky nelze provádět při velké oblačnosti, silném nebo nárazovém větru a za deště. V takovém případě budete včas informováni a vyberete si náhradní termín.

Čas

Celý program trvá maximálně tři hodiny.

Počet účastníků tandemového seskoku

Tandemový seskok s padákem z letadla je určen pouze pro jednu osobu. Je možné, že v letadle budou přítomni další parašutisté a pasažéři se svými instruktory.

Diváci

Diváci jsou vítáni a mohou být přítomni ve vymezeném prostoru u přistávací plochy. Mají dovoleno fotografovat i filmovat.

Oblečení

Seskok se provádí v zapůjčené výstroji: speciální kombinéza, parabrýle, případná kukle a výškoměrem. Doporučuje se přiléhavější sportovní oděv a kotníková obuv. Brýle ani kontaktní čočky nejsou překážkou. Větší šperky, především náušnice, se doporučuje odložit.

Sezóna

Seskoky se provádějí od března do října.

Rezervace termínu

Minimálně 2 týdny předem.

Varianta Tandemový seskok (okr. Příbram) - akční cena
Darečky.cz