Tandem paragliding

Dodavatel: Adrop
Chce to pořádný rozběh a hop! Vznášet se jen tak vzduchem je určitě adreanalinový sen mnoha z Vás. Tento sport se dá provozovat skoro všude, kde je malinko větší kopec - což je velká výhoda. Nenáročný a překrásný adrenalinový dárek. Program Nejprve se pře Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00013
  • Varianta
Cena:1 950,- Kč
bez DPH 1 625,-

Zboží nelze momentálně objednat

Tandem paragliding

Chce to pořádný rozběh a hop! Vznášet se jen tak vzduchem je určitě adreanalinový sen mnoha z Vás. Tento sport se dá provozovat skoro všude, kde je malinko větší kopec - což je velká výhoda. Nenáročný a překrásný adrenalinový dárek.

Program

Nejprve se přemístíme na startoviště. Tam Vás budeme instruovat o všem potřebném k průběhu letu. Potom si Vás náš pilot připoutá k sobě, chvilka čekání na správný vítr, pak uděláte pár kroků a už jste ve vzduchu. Budete se pomalu snášet dolů a vychutnávat si překrásné pocity z letu. Při troše štěstí cestou potkáte termické stoupavé proudy, které Vás mohou vynést zpět do výšky startu a třeba i výše.

Podmínky

Děti i dospělí od 15 let. Děti od 15 do 18 let pouze se souhlasem rodičů.

Počasí

Lety nelze provozovat za deště, mlhy, silného nebo nárazovitého větru a bouřek. V případě špatného počasí se let přesune na jiný termín dle přání zákazníka.

Čas

Příprava a let zabere přibližně 1 hodinu. Samotný let asi 15 minut, dle lokality a počasí.

Počet účastníků

Tandemový let je určen pouze pro jednu osobu. Necháte – li se strhnout zážitkem lze další let dokoupit přímo na místě.

Diváci

Diváci jsou vítáni a mohou být přítomni ve vymezeném prostoru u přistávací plochy. Mají dovoleno fotografovat i filmovat.

Oblečení

Doporučujeme dlouhé sportovní přiléhavé oblečení. Boty jsou velmi důležité a nejlepší jsou pohorky.

Sezóna

Duben - říjen

Rezervace termínu

Minimálně 2 týdny předem.

Varianta Pro 1 osobu (Liberec)
Darečky.cz