SUSSIE povlak na polštář

Dodavatel: novega
Krásný dětský polštářek z mikrovlákna v zářivých barvách o rozměrech 40 x 40 cm. V nabídce je velký výběr barev, které rozzáří postýlku Vašeho dítěte.V naší nabídce naleznete také děstké mikrovláknové deky ve stejných barvách. Poděkování foto-ateliéru Více
  • Dostupnost: Skladem
  • Kod výrobku: 850-000755
  • Varianta
Cena:94,- Kč
bez DPH 78,-

Zboží nelze momentálně objednat

SUSSIE povlak na polštář

Krásný dětský polštářek z mikrovlákna v zářivých barvách o rozměrech 40 x 40 cm. V nabídce je velký výběr barev, které rozzáří postýlku Vašeho dítěte.

V naší nabídce naleznete také děstké mikrovláknové deky ve stejných barvách.


Poděkování foto-ateliéru Photo-Store.eu

Fotograf: Miroslav Szabó

 

Potvrzujeme, že výrobek je v souladu se Směrnicí 96/74/EC Evropského parlamentu. Neobsahuje žádné zakázané chemické látky, včetně aminů a formaldehydu. Vlastnosti: nezávadný materiál, tisková kvalita, odpovídající způsob šití, kvalitní dokončení, barevná stálost na světle. Výrobek prokazuje stabilitu při praní s akceptovatelnou srážlivostí max. -5%. Zboží je v souladu s podmínkami zdravotní nezávadnosti. Výrobce souhlasí s výše uvedenými podmínkami a deklaruje, že jeho výrobky neobsahují dimethylfumarát-DMF podle požadavků právních předpisů EU v čl. 13 směrnice o bezpečnosti výrobků (2001/95/ES). Výrobky jsou testovány v certifikovaných laboratořích a mají test EN71:1,2,3 - mechanické a fyzikální vlastnosti, hořlavost, migrace prvků.


Varianta Barva žlutá-Velikost 40x40
Výrobce Essex
Darečky.cz