Střelnice

Dodavatel: Adrop
Jste fandou akčních filmů? Máte zálibu ve zbraních? Chcete si udělat zbrojní průkaz a rádi byste si předtím střelbu vyzkoušeli? Ve všech třech případech je Střelnice z nabídky naších zážitků volbou právě pro vás. Program Před střelbou projde každý účastní Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00047
  • Varianta
Cena:1 580,- Kč
bez DPH 1 317,-

Zboží nelze momentálně objednat

Střelnice

Jste fandou akčních filmů? Máte zálibu ve zbraních? Chcete si udělat zbrojní průkaz a rádi byste si předtím střelbu vyzkoušeli? Ve všech třech případech je Střelnice z nabídky naších zážitků volbou právě pro vás.

Program

Před střelbou projde každý účastník školením a seznámí se s bezpečnostními předpisy a správným zacházením se zbraněmi. Bude Vám zapůjčeno a představeno vybavení dle daného balíčku.

Praha

Během cca 1 hodiny si vyzkoušíte střelbu z pistole ráže 22LR, pistole ráže 7,65 Browning, pistole ráže 9mm Luger, brokovnice tzv. pumpy ráže 12/70 a revolveru ráže 357 Magnum.

Středočeský kraj

Během 1,5hodinového zážitku si zastřílíte z deseti různých zbraní. K dispozici budete mít pistole, revolvery, samopal, brokovnici, malou odstřelovačku, loveckou brokovnici, kovbojskou opakovací pušku a k tomu 115 nábojů. Střílet budete na papírové terče a na kovové padací poppery. Celý zážitek bude ukončen vyhodnocením výsledků střelby a předáním pamětního listu.

Můžete si na místě připlatit za další střelivo a pokračovat tak ve střelbě.

Jihočeský kraj

Během 3 hodin si vyzkoušíte střelbu na venkovní střelnici. K dispozici budete mít samonabíjecí karabinu Simonov, pistoli ráže 9 mm Luger, brokovnici Bajkal a malárážní pušku CZ 451. Střílet budete na papírové a kovové terče a na asfaltové holuby.

Liberecko

Čeká na Vás laserová střelnice, kde si můžete vyzkoušet střelbu za různých situací, terčové manévry, animované scény z lovu, reálné scény jako protiteroristické zásahy nebo útočící buvol atd. a také 25m a 50m střelnice. Ke střelbě použijete pistoli, odstřelovačku a samonabíjecí pušku. Zážitek trvá 3 - 4 hodiny.

Jižní Morava – A

Čeká na Vás 5 – 25m střelnice. Ke střelbě použijete pistoli, revolver, malorážku i samopal. Zážitek trvá cca 2 hodiny.

Jižní Morava – B

Čeká na Vás střelba z ostrých zbraní na střelnici 5 – 25m. Ke střelbě použijete pistoli, revolver, pistoli exclusive a pistoli extra. Zážitek trvá cca 2 hodiny.

Jižní Morava – C

Čeká na Vás střelba z ostrých zbraní na střelnici 5 – 25m. Ke střelbě použijete pistoli, revolver, malorážku a brokovnici. Zážitek trvá cca 2 hodiny.

Jižní Morava – D

Čeká na Vás střelba z historických ostrých zbraní na střelnici 5 – 25m. Ke střelbě použijete historickou pušku, historickou brokovnici a vojenskou pušku (1.republika). Zážitek trvá cca 2 hodiny.

Na Jižní Moravě je možné vyzkoušet i balíčky s laserovou střelnicí navíc. Zážitek potom trvá cca 3 hodiny.

Podmínky střelnice

Výuky se mohou zúčastnit dospělí od 18 let. Dle domluvy i osoby mladší 18 let a starší 15 let.

Počasí

Možno za jakéhokoli počasí.

Čas

Celková doba strávená na střelnici je 1,5 - 4 hodiny dle dané lokality.

Počet účastníků

Určeno pro 1 osobu. Po telefonické domluvě se dá domluvit i více uchazečů.

Sezóna

Celoročně.

Rezervace termínu zážitku Střelnice

Minimálně 2 týdny předem.

Varianta Pro 1 osobu (Praha)
Darečky.cz