Středověká hostina

Dodavatel: Adrop
Vychutnejte si atmosféru roku 1471 ve středověké krčmě v Praze. Přenesete se do 15. století, a to se vším všudy, bez jakýchkoli kompromisů či ústupků moderní době. Posadíte se u dřevěných stolů, obsluhovat Vás budou pacholci či děvečky v dobových kostýmec Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00308
  • Varianta
Cena:1 700,- Kč
bez DPH 1 417,-

Zboží nelze momentálně objednat

Středověká hostina

Vychutnejte si atmosféru roku 1471 ve středověké krčmě v Praze. Přenesete se do 15. století, a to se vším všudy, bez jakýchkoli kompromisů či ústupků moderní době.

Posadíte se u dřevěných stolů, obsluhovat Vás budou pacholci či děvečky v dobových kostýmech, kteří Vám nabídnou chutnou krmi a pohár dobrého moku. Vše za doprovodu hudby, která dotváří atmosféru doby a odpoutá myšlenky od shonu běžných dnů.

Pečlivým nastudováním tehdejší kuchyně, se dbá na to, aby se veškeré pochutiny připravovali stylem, který se používal v minulosti, včetně surovin, které k té době patří. Čeká na Vás nezapomenutelný gurmánský zážitek: pokrmy připravované dle dochovaných receptur, delikatesní zvěřinové pochoutky, domácí pálenky a vína z daleké ciziny.

Středověké menu, v němž naleznete např. tyto dobroty: Zvěřinová sekaná v kabátku z těsta, Kachýnka na medu sypaná perníkem, Dančí kýta na víně s pečenými jablky, Kuřata pečená v ohni, Zabijačkový gulášek, Šunka od kosti. Součástí "menu" je také Pohanková kaše s jablky a hrozinkami, polévka, zelenina, lívanečky. Po celou dobu je servírováno pití - pivo, víno, korma, medovina, domácí pálenky, čaj, šťávy a voda.

Celý večer Vás budou bavit potulní hudci, tanečnice, drsní žoldnéři, nebo se stanete svědky hospodské šarvátky, ohnivé show či Vám kartářka vyloží budoucnost.

Stravování

V ceně je neomezená konzumace jídla a pití. Je dovoleno hodovat rukama, házet kosti na zem, jíst a pít co hrdlo ráčí.

Podmínky

Vhodný pro muže i ženy.

Počasí

Nemá na hostinu vliv, vše probíhá uvnitř krčmy.

Čas

Hostina trvá 3 – 4 hodiny, většinou v pátek večer.

Počet účastníků

Tento dárek je určen pro 1 i více osob.

Oblečení

Nejsou kladeny žádné požadavky.

Sezóna

Celoročně.

Rezervace termínu

Alespoň týden dopředu.

Varianta Pro 1 osobu (Praha)
Darečky.cz