Staňte se televizním reportérem či moderátorem

Dodavatel: Adrop
Být alespoň jednou televizním moderátorem a sednout si do moderátorského křesla televizních novin. Nebo zkusit práci reportéra z terénu, parlamentu či studia. Neříkejte, že jste si to nikdy nechtěli vyzkoušet? Nabízíme Vám jedinečnou šanci stát se na pár Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00390
  • Varianta
Cena:4 500,- Kč
bez DPH 3 750,-

Zboží nelze momentálně objednat

Staňte se televizním reportérem či moderátorem

Být alespoň jednou televizním moderátorem a sednout si do moderátorského křesla televizních novin. Nebo zkusit práci reportéra z terénu, parlamentu či studia. Neříkejte, že jste si to nikdy nechtěli vyzkoušet? Nabízíme Vám jedinečnou šanci stát se na pár hodin televizním reportérem či moderátorem a zjistit tak, co vůbec tato práce obnáší.

Televizní reportér

Na začátku si vyberete téma reportáže z nabídky dle vlastního uvážení (politika, life-styl, bulvár, hobby, aktuální dění v ČR apod.) a vyzkoušíte si, jaká je denní rutina televizních reportérů. Pod profesionálním vedením se naučíte jak pracovat s kamerou, hlasovým projevem nebo například jak pokládat otázky. To si pak také vyzkoušíte v praxi.

Televizní moderátor

Obdivujete práci televizních moderátorů nebo naopak si myslíte, že být moderátorem je snadné? Teď máte možnost si to vyzkoušet na vlastní kůži a třeba objevíte skrytý talent. Své moderátorské schopnosti můžete natrénovat na rozhovoru, uvádění společenské akce nebo při simulaci čtení zpráv jako ve večerních zpravodajských relacích.

Podmínky

Vhodný pro muže i ženy od 15 let.

Počasí

Televizní reportér se koná částečně v terénu, proto by nemělo hustě sněžit či pršet.

Čas

Zážitek trvá 2 – 4 hodiny.

Počet účastníků

Určeno pro 1 osobu.

Diváci

Diváci mohou být přítomni pouze u zážitku Televizní moderátor.

Oblečení

Nejsou kladeny žádné speciální požadavky na oblečení.

Sezóna

Celoročně.

Rezervace termínu

Alespoň 3 týdny dopředu.

Varianta Televizní moderátor (Praha)
Darečky.cz