Staňte se pokerovým hráčem

Dodavatel: Adrop
Pojďte si vyzkoušet pokerový koučink s profesionálním hráčem. Učte se od těch, kteří si pokerem vydělávají desítky tisíc korun měsíčně. Kouč Vám nejprve vše vysvětlí a ukáže a potom Vás bude provázet celým ostrým pokerovým turnajem, kde můžete získat svou Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00403
  • Varianta
Cena:3 280,- Kč
bez DPH 2 733,-

Zboží nelze momentálně objednat

Staňte se pokerovým hráčem

Pojďte si vyzkoušet pokerový koučink s profesionálním hráčem. Učte se od těch, kteří si pokerem vydělávají desítky tisíc korun měsíčně. Kouč Vám nejprve vše vysvětlí a ukáže a potom Vás bude provázet celým ostrým pokerovým turnajem, kde můžete získat svou první peněžní výhru.

Rozvinete si vlastnosti, které potřebujete jak v běžném životě, tak v businessu: ovládat svoje emoce, vcítit se do ostatních, riskovat, blafovat, prohrávat a vyhrávat atd.

Program

Program večera je rozdělen na dvě části, výukovou a herní. V průběhu 1 – 2 hodin se dozvíte něco o historii této nejrozšířenější karetní hry na světě, profesionální pokerový hráč Vám vysvětlí pravidla pokeru, hru si vzápětí vyzkoušíte, stejně jako některé triky a blafy. Velký důraz je kladen na jednotlivé herní situace, na rozhodování, kdy se danou situaci vyplatí hrát a kdy ne a proč.

Poté následuje ostrý turnaj, který se koná v klubu každý večer, s ostřílenými pokerovými hráči. Zde si vyzkoušíte své nově nabité poznatky a samozřejmě i svoje štěstí. Kouč sedí v průběhu celého turnaje za Vámi, analyzuje Vaše karty a herní situace a radí Vám jak se kdy zachovat, abyste se v turnaji dostali až k vypláceným pozicím.

Program večera je možné přizpůsobit Vašim konkrétním potřebám, akci je možné uspořádat večer, ale i dopoledne či odpoledne, v týdnu či o víkendu.

Podmínky

Vhodný pro muže i ženy od 18 let.

Čas

Zážitek trvá cca 6 hodin.

Počet účastníků

Určeno pro 1 osobu.

Diváci

S Vámi mohou samozřejmě přijít i kamarádi a celou Vaši přeměnu na profesionálního hráče sledovat.

Sezóna

Celoročně.

Měli byste vědět

Cena pro 1 osobu zahrnuje:

• Informace o historii pokeru

• Vysvětlení pravidel profesionálním hráčem

• Předvedení hry, triků a blafů

• Ostrý turnaj pro vyzkoušení nabytých dovedností, kouč sedí po celý turnaj za Vámi a radí Vám

• V ceně jsou i žetony do turnaje

Rezervace termínu

Alespoň 14 dní dopředu.

Varianta Pro 1 osobu (Praha)
Darečky.cz