SPEED 8 1ampule (ampule o objemu 20ml.)

Dodavatel: Fit centrum
SPEED8 je mozkový stimulant s komplexním působením ovlivňující neurovegetativní i psychosomatickou část regulačních pochodů v organizmu. Při zátěži a především v případech mimořádných fyzických a psychických výkonů obsažené účinné látky způsobí akceleraci aktivity nervové soustavy (turbo efekt) a zajistí setrvalou úroveň výkonu důležitých orgánů - srdce, svalstva, mozku. Více
  • Dostupnost: Skladem
  • Kod výrobku: fitness1111
Cena:40,- Kč
bez DPH 33,-

Zboží nelze momentálně objednat

SPEED 8  1ampule (ampule o objemu 20ml.)
SPEED8 je mozkový stimulant s komplexním působením ovlivňující neurovegetativní i psychosomatickou část regulačních pochodů v organizmu.
Při zátěži a především v případech mimořádných fyzických a psychických výkonů obsažené účinné látky způsobí akceleraci aktivity nervové soustavy (turbo efekt) a zajistí setrvalou úroveň výkonu důležitých orgánů - srdce, svalstva, mozku.


Účinky

* Účinně stimuluje fyzický a psychický výkon.
* Dlouhodobě stimuluje mozkovou aktivitu s pozitivním dopadem na intelekt.
* Výrazně podporuje schopnost koncentrace a potlačuje následnou únavu.
* Snižuje intenzitu bolesti, omezuje úzkostné stavy, vyvolává euforii (dobrou náladu).
* Urychluje psychickou regeneraci po fyzické zátěži.
* Obnovuje energetické zásoby stimulací přeměny tuku na energii.
* Podporuje proces redukce nadváhy spolu s omezením pocitu hladu.
* Podporuje sexuální aktivitu.
* Podporuje kvalitu nervosvalové koordinace.
* Omezuje riziko poklesu hladiny krevního cukru a doprovodného snížení krevního tlaku.
* Působení účinných látek bylo ověřeno vědeckými studiemi.

DMAE (2 - dimethyl - aminoetanol bitartrate)
Prekursor neurotransmiteru, zvaný "chytrá droga". Nejúčinnější dosud známý mozkový stimulant. Slouží ke tvorbě acetylcholinu, přenašeče nervových vzruchů mezi nervovými buňkami.
Nedostatek acetylcholinu, vyvolaný fyzickou a psychickou zátěží, užíváním drog nebo alkoholu, způsobuje útlum, neschopnost soustředit se a zvládnout běžnou únavu nebo úzkost. Výsledkem je hluboký pokles výkonnosti.
DMAE významně zvyšuje fyzickou vytrvalost, protože podporuje schopnost buněk využívat přijatý kyslík.
DMAE zlepšuje náladu (euforizuje), podporuje kvalitu spánku a odstraňuje únavu.
DMAE stimuluje schopnost vnímání, zlepšuje paměť a schopnost koncentrace při zátěži a zvyšuje intelekt.
DMAE je vědecky úspěšně testován v souvislosti s jeho očekávaným vlivem na prodloužení délky života.
Podávání DMAE má akumulační efekt, to znamená, že jeho opakované podání zvyšuje citlivost organizmu na tuto látku - po několika dnech je možné dávkování snížit.
DLPA (D, L - Phenylalanin)
Mozkový nutrient. Specifická směs optických (D a L) izomerů esenciální aminokyseliny. Aktivuje tvorbu a zesiluje efekt v mozku se tvořících endogenních opiátů, tzv. endorfinů (látek navozujících pocit pohody a omezující intenzitu bolesti). Endorfiny vznikají vlivem déletrvající fyzické zátěže nebo akutního stresu vyvolaného bolestí a zraněním.
DLPA disponuje výraznými stimulačními účinky. Je účinný v situacích dlouhodobé a opakované náročné fyzické zátěže. Prokázaný je jeho pozitivní vliv na intenzitu sexuální žádostivosti.
DLPA je úspěšný v řešení depresí a úzkosti.
DLPA je doporučen jako nelékové řešení bolestivých stavů (například při zánětech kloubů). Nepůsobí však proti akutní bolesti. Používá se také k omezení pocitu hladu.
DLPA posiluje účinky vitaminů, antioxidantů a rostlinných extraktů.
Přírodní kofein - extrakt z kávy
Oblíbená stimulační látka s mnohostranným efektem, zajišťující rychlý nástup účinku preparátu. Ovlivňuje aktivitu mozku, brání vzniku akutní únavy a podporuje výkon srdce. Pravidelné užívání kofeinu omezuje rychlost stárnutí.
Yerba mate extrakt
Obsahuje kofein a stopy theofylinu a theobrominu (látek příbuzných kofeinu). Potlačuje chuť k jídlu, podporuje spalování tuku a tvorbu energie z glykogenu.
GABA (Gama - amino - butyric acid)
Hlavní inhibiční neurotransmiter a aktivátor přeměny látek. Omezuje riziko vzniku nadměrné vzrušivosti (excitace) motorického centra. Pomáhá udržovat rovnováhu mezi vzrušením a útlumem nervových buněk.
GABA navozuje stav uvolnění a relaxace - proto je vhodná k vyvolání pocitu euforie a k zesílení prožitku ze sexu.
GABA podporuje uvolnění růstového hormonu a tím regeneraci a tvorbu svalové hmoty. Zlepšuje vytrvalost i schopnost podat silový výkon zvýšením intenzity přeměny tuků na energii. Stabilizuje krevní tlak, potlačuje bolest, snižuje riziko vzniku svalových křečí.
GABA omezuje intenzitu projevů premenstruačního syndromu (PMS).
Smilax medica extrakt
Extrakt této byliny obsahuje steroly sarsasapogenin a smilagenin, dále guercetin a fytosteroly. Sestava těchto látek výrazně zvyšuje schopnost regenerace a podporu anabolických procesů po náročném fyzickém výkonu silového i vytrvalostního typu.
Schizandra čínská extrakt
Extrakt této byliny obsahuje schizandrin, beta-schizandrin a deoxyschizandrin. Zvyšuje přirozenou odolnost proti chorobám, navozuje pocit vitální energie, podporuje fyzickou výkonnost a sexuální aktivitu.
ALC (Acetyl - L - Carnitine HCL)
Aktivátor metabolizmu, pro jehož mimořádný účinek byl nazván "turbo spalovačem".
ALC je jednička mezi sloučeninami podporujícími přeměnu látek na energii. Rychle a účinně aktivuje přeměnu tuku na energii, která je pak využita jako zdroj pro výkon.
ALC je buněčný aktivátor působící jak na nervovou, tak na svalovou tkáň. Tato látka snadno proniká do mozku, kde se spolupodílí na tvorbě acetylcholinu. Tento efekt se sčítá s efektem DMAE. Podporuje regenerační schopnosti mozku a přitom brání rozvoji neurodegenerace (stárnutí nervových buněk).
ALC omezuje negativní dopad stresu a únavy vzniklé v důsledku fyzické a psychické zátěže.
Složení účinných látek
(mg na 1 ampuli)
ALC / Acetlyl - L - Carnitine HCL 350 mg
DLPA / D, L Phenylalanin 250 mg
GABA / gama - amino - butyric acid 100 mg
DMAE / 2 - dimethyl - aminoetanol bitartrate 40 mg
Přírodní kofein - extrakt z kávy 120 mg
Yerba mate - extrakt 50 mg
Smilax medica - extrakt 50 mg
Schizandra chinensis - extrakt 50 mg
100 ml výrobku obsahuje
bílkoviny 3g, sacharidy 5g, tuky 0g, nasycené mastné kyseliny 0g, vláknina 0g, sodík 0g, energetická hodnota 135kJ (32 kcal).


Návod k použití
Obsah ampule zkonzumujte přímo nebo jej vyprázdněte do studeného nealkoholického nápoje nebo stolní vody. Výrobek obsahuje účinné přírodní extrakty, které mohou sedimentovat u dna ampule. Před upotřebením ampuli protřepte. Doporučujeme užívat na lačný žaludek nebo mezi jídly.

Upozornění
Nikdy nepřekračujte dávku 3 pitné ampule (celkem 60 ml) za 24 hodin!
Výrobek nesmí být kombinován s alkoholickými nápoji, sedativy a opiáty. Osoby užívající psychofarmaka musí použití konzultovat s lékařem. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy, diabetiky a osoby citlivé na kofein nebo trpící zvýšeným krevním tlakem. Výrobek není vhodný pro epileptiky.
Uchovávajte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody způsobené nevhodným použitím, dávkováním nebo skladováním. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Skladujte při teplotě 3°C - 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením.
Výrobce -
Darečky.cz