Sněžný skútr

Dodavatel: Adrop
Chcete zažít pořádnou adrenalinovou jízdu na sněhu, aniž byste se museli bát dopravní nehody, případně ztráty řidičského průkazu? Vyzkoušejte naše dárky, vyzkoušejte zimní skůtr! Projede prakticky všude, je velmi rychlý a jízda na něm je výbornou zábavou. Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00099
Cena:3 800,- Kč
bez DPH 3 167,-

Zboží nelze momentálně objednat

Sněžný skútr

Chcete zažít pořádnou adrenalinovou jízdu na sněhu, aniž byste se museli bát dopravní nehody, případně ztráty řidičského průkazu? Vyzkoušejte naše dárky, vyzkoušejte zimní skůtr! Projede prakticky všude, je velmi rychlý a jízda na něm je výbornou zábavou.

Program

Nejprve Vám náš instruktor vysvětlí vše potřebné ohledně správného řízení sněžného skútru. Dále vysvětlí, co vše lze se skútrem dělat a nedělat a poté už následuje jen samotná jízda.

Podmínky pro řízení sněžného skútru

Vhodné pro osoby od 18 let. Je zakázáno jezdit pod vlivem alkoholu a omamných látek. Osoby obsluhující sněžný skútr nesou odpovědnost za své zdraví a musí přizpůsobit rychlost a styl jízdy svým schopnostem.

Počasí

Předpokladem je dostatek sněhu a teplota pod bodem mrazu.

Čas

Cca 60 minut.

Počet účastníků

Tento dárek je určen pro jednu osobu.Lze vzít s sebou spolujezdce za příplatek.

Oblečení

Teplé zimní oblečení, doporučujeme lyžařské brýle a dobré zimní rukavice. Ochrannou přilbu poskytneme.

Sezóna pro sněžný skútr

Prosinec až březen. (Případně, dokud je sníh.)

Měli byste vědět

Na veřejnou komunikaci může pouze osoba s řidičským průkazem pro motocykl nad 500cc bez omezení výkonu. V případě, že osoba nemá tento typ oprávnění a vlastní například pouze ŘP B, bude instruktorem proškolena a bude vyzkoušena schopnost osoby ovládat stroj.

Rezervace termínu

Alespoň 2 týdny předem.

Varianta 1 osoba (Krkonoše)
Darečky.cz