Simulátor volného pádu

Dodavatel: Adrop
Létání ve větrném tunelu se řadí mezi adrenalinové zážitky a je určeno všem, kteří chtějí zažít pocit z letu a volného pádu, aniž by měli s létáním předchozí zkušenosti. V letové komoře o průměru 4,3m proudí vzduch od 200 – 280km/hod. Tento zážitek je vel Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00401
  • Varianta
Cena:2 150,- Kč
bez DPH 1 792,-

Zboží nelze momentálně objednat

Simulátor volného pádu

Létání ve větrném tunelu se řadí mezi adrenalinové zážitky a je určeno všem, kteří chtějí zažít pocit z letu a volného pádu, aniž by měli s létáním předchozí zkušenosti. V letové komoře o průměru 4,3m proudí vzduch od 200 – 280km/hod. Tento zážitek je velice podobný zážitku ze skutečného volného pádu, např. při seskocích z letadla, s tím rozdílem, že je provozován uvnitř budovy, v relativně malých výškách a pod stálým dohledem zkušených profesionálů, čímž se stává naprosto bezpečným a zvládne je úplný začátečník.

Program

Před samotným letem dostanete podrobnou instruktáž od kvalifikovaných instruktorů. Bude Vám zapůjčeno ochranné vybavení, tedy kombinéza, helma, brýle, popřípadě rukavice. Po této instruktáži se odeberete k letové komoře. Tato komora je uzavřena, takže nehrozí vypadnutí z proudu vzduchu a po celou dobu jste pod dohledem zkušeného instruktora. V krátkém čase se naučíte ovládat své tělo ve větrném proudu a využívat 3D možnosti pohybu. Jednotlivé vstupy jsou z důvodu fyzické náročnosti této disciplíny doporučené po 1,5 min. Po skončení letu Vám bude puštěn záznam celého letu, na který se můžete podívat a s instruktorem provést jeho rozbor.

Podmínky

Tento dárek je vhodný pro muže, ženy i děti již od 5 let. Osoby mladší 18ti let potřebují souhlas jednoho z rodičů nebo zákonných zástupců. Není vhodné pro těhotné ženy, osoby s poruchou krevního oběhu a srdce, osoby s problémy se zády, plotýnkami a jiným zraněním. Nutná dobrá fyzická kondice.

Počasí

Nemá na zážitek vliv.

Čas

Let trvá 3 minuty a více. 3 minuty jsou ideální na začátek. Pokud máte dobrou fyzičku, doporučujeme Vám 6 minut. V aréně buďte alespoň 60 minut před Vaším letem.

Počet účastníků

Určeno pro 1 i více osob.

Diváci

Diváci mohou být přítomni, můžou fotografovat i filmovat.

Oblečení

Doporučujeme pohodlné oblečení pod kombinézu a šněrovací boty. Bude Vám zapůjčena kombinéza, helma, brýle, popřípadě i rukavice.

Sezóna

Celoročně

Měli byste vědět

Každý před akcí podepisuje prohlášení letce, aby potvrdil, že byl seznámen s bezpečností v tunelu a celé aréně.

Tunel je vybaven záznamovým systémem, který umožňuje získat záznam z Vašeho letu jako vzpomínku na tento nevšední zážitek. Tento záznam není zahrnutý v ceně zážitku, platí se až na místě (nutné upozornit obsluhu hned po příchodu).

Rezervace termínu

Alespoň 14 dní dopředu.

Varianta 3 minuty (Praha)
Darečky.cz