Segway

Dodavatel: Adrop
Cestujte zábavně a hlavně bezpečne po měste, aniž byste se unavili! Nepotřebujete žádné zvláštní dovednosti a dokonce ani řidičský průkaz. Nemusíte se bát ztráty rovnováhy, vše je sestrojeno tak, abyste se mohli jen nerušeně vozit a užívat si krajinu kole Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00079
  • Varianta
Cena:900,- Kč
bez DPH 750,-

Zboží nelze momentálně objednat

Segway

Cestujte zábavně a hlavně bezpečne po měste, aniž byste se unavili! Nepotřebujete žádné zvláštní dovednosti a dokonce ani řidičský průkaz. Nemusíte se bát ztráty rovnováhy, vše je sestrojeno tak, abyste se mohli jen nerušeně vozit a užívat si krajinu kolem sebe. Unikátní dvoukolové gyroskopické vozítko bylo vyvinuto jako dopravní prostředek fungující na principu dynamické stabilizace, díky které samo udržuje rovnováhu. Ovládání je intuitivní a přirozené. Není třeba přidávat plyn ani brzdit. Mírným náklonem vpřed se začnete pohybovat dopředu, čím větší tento náklon je, tím rychleji jedete. Brzdění provádíte opětovným narovnáním se do vzpřímené polohy, nakloníte-li se dozadu, pojedete vzad. Zatáčení je ovládáno náklonem řidítek. Zvládnutí základů ovládání je otázkou několika minut.

Program

Nejprve Vám náš instruktor vysvětli zásady ovládání vozítka Segway. Poté si to pod jeho dohledem vyzkoušíte a pak už můžete jen a jen ujíždět, kam budete chtít.

Podmínky

Vhodné pro muže i ženy od 15 let, maximálně 110 kg.

Počasí vhodné na segway

Nemělo by pršet ani sněžit, abyste si jízdu opravdu užili.

Čas

Zážitek trvá 30 minut až 3 hodin, dle dané lokality.

Počet účastníků

Tento dárek je určen pro jednu osobu. Během doby zapůjčení se ale můžete vystřídat.

Oblečení

Přizpůsobené počasí, pohodlné.

Sezóna

Celoročně.

Měli byste vědět

V Brně je možný průvodce (CZ, AJ, NJ, v jiném jazyce po dohodě) a různé turistické trasy.)

V Libereckém kraji je možná projížďka po Liberci či v Českém ráji (Karlovice, Sedmihorky, hrad Valdštejn, zámek Hrubá skála).

V Moravskoslezském kraji je v zimním období možná pouze 30minutová jízda. V ostatní obdobích hodinová a více.

Rezervace termínu vozítka segway

Alespon 3 týdny předem.

Varianta 30 minut (Liberec, Český ráj)
Darečky.cz