Sedmimílové boty

Dodavatel: Adrop
Nová adrenalinová sportovní aktivita, nejvíce připomínající chůzi na odpružených chůdách. Zkušení skokani dosahují rychlostí cca 40km/h, skáčou salta a podobné triky. Naše cíle jsou poměrně skromnější, snažíme se účastníky naučit v omezeném čase udržet st Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00070
  • Varianta
Cena:1 000,- Kč
bez DPH 833,-

Zboží nelze momentálně objednat

Sedmimílové boty

Nová adrenalinová sportovní aktivita, nejvíce připomínající chůzi na odpružených chůdách. Zkušení skokani dosahují rychlostí cca 40km/h, skáčou salta a podobné triky. Naše cíle jsou poměrně skromnější, snažíme se účastníky naučit v omezeném čase udržet stabilitu a vyzkoušet si tuto novinku. Z praxe si dovolujeme tvrdit, že po max. 5 minutách se již proběhnete i bez naší pomoci.

Program

Nejdříve se dozvíte pár informací o sedmimílových botách, které Vám mají napovědět, jak nejlépe technicky na botách stát a skákat. Ze začátku bude potřeba náš instruktor, který Vám bude nápomocný a podepírat Vás ve Vašich začátečnických rozletech. Potřebné ochranné pomůcky jsou započítané již v ceně služby.

Podmínky

Hopsání se sedmimílovými botami mohou absolvovat i děti. Podmínkou je váha od 30kg-120 kg. Nemůžou se zúčastnit osoby s velkými bolestmi zad a nedoléčenými nebo dlouho trvajícími zranění pohybového aparátu.

Počasí

Sedmimílové boty lze využívat výhradně na suchém terénu.

Čas

2 hodiny.

Počet účastníků

Určeno pro 1 osobu.

Diváci

Diváci jsou vítáni. Mohou filmovat i fotografovat.

Oblečení na sedmimílové boty

Potřebujete pouze sportovní oblečení a obuv, zbytek Vám bude zapůjčen vč. chráničů a ochranné přilby.

Sezóna

Od dubna do října nejlepší období jsou prázdniny.

Rezervace termínu

Minimálně 2 týdny předem.

Varianta Pro 1 osobu
Darečky.cz