Scitec PERFECT FATLOSS

Dodavatel: Fit centrum
Komplexní,velmi silný thermogenní spalovač.Urychluje metabolismus (tím spálíte více kalorií),tlumí chuť k jídlu a dodává potřebnou energii.
 • Dostupnost: Skladem
 • Kod výrobku: fitness1384
Cena:429,- Kč
bez DPH 358,-

Zboží nelze momentálně objednat

Scitec PERFECT FATLOSS

Nově vyvinutý termogenní spalovač. Maximalizuje uvolňování mastných kyselin. Účinné látky obsažené v Thermo-X zajišťují dokonalý transport vyšších mastných kyselin do mitochondrií v buňkách, kde se spalují na energii. Díky obsahu kofeinu energizuje tělo před výkonem. Tyrozin je aminokyselina se silným antikatabolickým účinkem - chrání vaši svalovou hmotu před odbourávání, zároveň je silným energizérem a sekundárním spalovačem tuku. Vědecké výzkumy v posledních letech prokázaly, že fyzická přetíženost tréninkem snižuje hladinu látek přenášejících nervové impulsy v mozku. Právě tyto látky jsou zodpovědné za schopnost udržet koncentraci a motivaci. Užíváním tyrozinu se hladina těchto látek zvýší a tím dochází k okamžitému zvýšení výkonnosti. Účinek 2-3g tyrozinu je srovnatelný s účinkem 50mg efedrinu, ovšem bez vedlejších účinků - zvýšené nervozity. Tyrozin není dopingovou látkou.

Energetická hodnota: 0,48kcal/ 1kapsla (2,04KJ)

Složení: každé 4 kapsle obsahují

 • Garcinia cambogia extract (60% Hydroxycitric acid [HCA]) 1000 mg
 • Green tea extract (90% polyphenols, 50% EGCG) 200 mg
 • PENTACARN
  L-Carnitine Matrix (L-Carnitine L-Tartarate, Acetyl L-Carnitine, L-Carnitine Fumarate, Glycine Propinyl-L-Carnitine, Propionyl L-Carnitine) 500 mg
  L-tyrosine 200 mg
  Caffeine (anhydrous) 200 mg
  Synephrine (citrus aurantium 95%) 21 mg
  Chromium picolinate 200 µg

Přídavné látky /pojiva, plnidla/, destilovaná voda, bílá želatina, hořčík stearát, talcum.

Výrobce Scitec
Darečky.cz