Scitec OPTI-SLIN 60 kapslí

Dodavatel: Fit centrum
Opti-Slin je komplexní formule regulující hladinu cukru a inzulínu, který je velmi zdravý, jako i nápomocný při spalování tuků a podporující zužitkování jiných doplňkových účinných látek Více
  • Dostupnost: Skladem
  • Kod výrobku: fitness1381
Cena:369,- Kč
bez DPH 308,-

Zboží nelze momentálně objednat

Scitec OPTI-SLIN 60 kapslí
Opti-Slin je komplexní formule regulující hladinu cukru a inzulínu, který je velmi zdravý, jako i nápomocný při spalování tuků a podporující zužitkování jiných doplňkových účinných látek. Opti-Slin lze použít ke zvýšení využitelnosti ostatních doplňků, například kreatinu.
Kyselina alfa-lipoová je univerzální antioxidant a zároveň zlepšuje funkci mitochondrií, inzulínovou senzitivitu a tvorbu svalového glykogenu. Výtažek ze skořice zvyšuje schopnost buněk přijímat glukózu díky zlepšení inzulínové senzitivity. Chróm je esenciální prvek v metabolismu sacharidů. Jeho hladina v těle se může snižovat s rostoucím věkem, ale také v důsledku náročného tréninku. Nároky těla na příjem chrómu jsou zvýšené při glukózové intoleranci a při diabetu. Zvýšený příjem chrómu je doporučen pro lepší nakládání s krevní glukózou a lepší funkci inzulínové sekrece.

2 kapsle obsahují:

4-hydroxyisoleucin (Fenugreek extrakt 20 %) 400 mg
skořice 400 mg
chrom pikolinát 200 mcg
R-alfa lipoová kyselina 200 mg
Výrobce Scitec
Darečky.cz