L-GLUTAMINE 300g Scitec

Dodavatel: Fit centrum
Glutamin je nejčastěji se vyskytující se aminokyselina ve svalové tkáni, proto je na ni při růstu svalové hmoty lidským tělem kladena nejvyšší potřeba. Aminokyselina Glutamin je rovněž nezbytná při svalovém stresu. Trvalý přísun glutaminu předchází poškozování - devastaci svalstva, případné katabolizaci a podporuje produkci růstového hormonu. Zcela zabraňuje destrukci svalové hmoty. Patří do skupiny aminokyselin, které významně zvyšují přirozenou hladinu hormonů, které ovlivňují anabolické (růstové) procesy ve svalech. Už 2g glutaminu dokáží tuto hladinu zvýšit až na čtyřnásobek. Více
  • Dostupnost: Skladem
  • Kod výrobku: fitness1349
Cena:399,- Kč
bez DPH 333,-

Zboží nelze momentálně objednat

L-GLUTAMINE 300g  Scitec
Glutamin je nejčastěji se vyskytující se aminokyselina ve svalové tkáni, proto je na ni při růstu svalové hmoty lidským tělem kladena nejvyšší potřeba. Aminokyselina Glutamin je rovněž nezbytná při svalovém stresu. Trvalý přísun glutaminu předchází poškozování - devastaci svalstva, případné katabolizaci a podporuje produkci růstového hormonu. Zcela zabraňuje destrukci svalové hmoty. Patří do skupiny aminokyselin, které významně zvyšují přirozenou hladinu hormonů, které ovlivňují anabolické (růstové) procesy ve svalech. Už 2g glutaminu dokáží tuto hladinu zvýšit až na čtyřnásobek.

Složení jedné dávky(6g = zarovnaná čajová lžička ):
6000mg glutaminu

Doporučené dávkování:
V tréninkové dny:
užijte 1/2 dávky (3g) ihned po tréninku, nejlépe se sacharidovým koktejlem nebo rozmíchanou v džusu. Druhou 1/2 užijte před spaním.
V netréninkové dny: užijte celou dávku před spaním v proteinovém koktejlu nebo rozmíchanou ve vodě nebo džusu.
Výrobce Scitec
Darečky.cz