Scitec HOT BLOOD 820g

Dodavatel: Fit centrum
Po deseti minutách jsem cítil pnutí pod kůží...Čím déle to působilo, tím moje svaly více tvrdly a to pokračovalo až do stavu, kdy jsem měl pocit, že jsem právě nacukroval před soutěží. Více
  • Dostupnost: Skladem
  • Kod výrobku: fitness1368
Cena:649,- Kč
bez DPH 541,-

Zboží nelze momentálně objednat

Scitec HOT BLOOD 820g
  • HOT BLOOD tě zavede k maximální hranici zvětšení objemu svalových buněk, zvýšení síly, energie a mentálního fokusu!
  • kreatíny, látky podporující NO, buňkové volumizéry, energizéry, nootropní účinné látky!
  • Beta-alanín nové generáce k ještě vyšší podpoře výkonnosti!
  • Komplex zlepšující využití!
  • Ochucené, bez cukru a aspartamu!
  • balenie v jednorázových vreckách: precízne dávky, maximálne pohodlie!

Chceš se stát opravdovou, agresívní bestií s horkou krví v žilách a maximální energií? Pokud ne, radějí dál nečti! Pokud ano, ať je HOT BLOOD tvojí volbou. Je to jediná před tréninková formule, kterou budeš potřebovat! Naše "dvojité dynamitové" sáčky Ti zabezpečí celou dávku této nové formule,zabezpečující energii a napumpování. Pokud se chceš dostat na maximální hranici zvětšení objemu svalových buněk, zvýšení síly, energie a mentálního fokusu, potom si zahřívej svoji krev HOT BLOOD -em! V porovnání s předešlými energizéry jsme chuťové vlastnosti HOT BLOOD-u vylepšili, složení jsme doplnili o novinku beta-alanin, který je jednou z nejlepších účinných látek nové generace. Dalším komplexem je (Bioperine®, naringin), který zabezpečuje lahčí využití, je složkou i nového produktu G-BOMB. Výhodou Naringinu je využití už přijatých užitečných látek v organizmu, například prodloužením aktivního využití kofeinu ( v tomto konkrétním případě o třetinu).

Beta-alanin účinně zvyšuje hladinu karnozinu ve svalech, čímž se snižuje jejich únava, dochází ke zlepšení výkonnosti a regenerece. Všechny tyto účinky jsou vědecky dokázány, ne náhodou je beta-alanin považován za nový kreatin!

Aktivní složky:

Složky maximalizující buněčný objem:
- Vícesložková kreatinová formule: tricreatine malate, tricreatine orotate
- Formule pro efektivní vstřebatelnost kreatinu: guanidinoacetic acid (glycocyamine)
- Vícesložková taurinová formule: taurin, taurin ethyl ester  

Nitrix oxide a další látky zvyšující žilnatost:
- AAKG (arginin alfa ketoglutarát), arginin ethyl ester, AKIC (arginin ketoisocaproát)
- citrulin malát, citrulin malát ester
- kyselina nikotinová

Energizéry a nootropní složky:
- L-tyrosin, beta-alanin, citrullin malát, citrullin malát ester, methylxanthines (kofein), niacin

Antioxidační komplex pro NO podporu:
- extrakt ze zeleného čaje (95% polyfenolů), extrakt z vinných semínek (95% polyfenolů), R-ALA (R-alpha lipoová kyselina)

Elektrolyty:
- potassium dihydrogen phosphate, magnesium hydrogen phosphate trihydrate

“Expressorb” aktivní substance pro transport a zabudování živin do svalové tkáně:
- sodium hydrogen carbonate, glukózové polymery, inulín, naringin, Bioperine®.

Tento produkt je JEN pro opravdové chlapy! Přísahám, že jsem se nikdy nesetkal s tak ohromujícími účinky u žádného jiného výrobku! Když jsem si poprvé vzal HOT BLOOD, cítil jsem je jako Dítě v LEGOLANDU. Měl jsem pocit, že musím cvičit se všemi činkami a na všech strojích. (Daniel)

Po deseti minutách jsem cítil pnutí pod kůží…Čím déle to působilo, tím moje svaly více tvrdly a to pokračovalo až do stavu, kdy jsem měl pocit, že jsem právě nacukroval před soutěží!!! Mezi sériemi jsem zavíral oči a zatínal svaly jeden po druhém. Můj tréninkový partner se mě ptal, co dělám a jestli je mi dobře.Jen jsem odpověděl: „Jen si užívám ten pocit napumpování!!!“ Je to úžasné! Nikdy jsem se tak dobře necítil! Je to sakra dobré!!! (Victor)

HOT BLOOD mě velice překvapil. Zkrátil jsem pauzy mezi sériemi. Cítil jsem, že nepotřebuji odpočívat. Neseděl jsem, nechodil sem a tam a když mě můj vnitřní hlas řekl: „Pojď na to!“, prakticky jsem běžel k čince a začal hned cvičit. Všechny moje svaly reagovaly jak měly. Pravděpodobně jste byli před tím zklamáni např. po pár sériích bicepsového cviku, když jste svaly dostatečně necítili pracovat. Vzali jste tedy lehčí váhu a udělali tolik opakování, že jste Vás nesnesitelně pálil stékající pot do očí. Odteď můžete na tento pocit zapomenout! (Peter)
Včera jsem vypil nějakou krev… a snědl 200g lidského masa. OK, ne tak úplně, byl to HOT BLOOD. Tento produkt je vylepšená speciální verze NO Burst. Jestliže jste měli rádi NO Burst, tak si HOT BOOLD zamilujete. (Gary)

Hned jak jsme začali cvičit, cítil jsem napumpování, ale ne takové jako předtím, mnohem lepší! Cítil jsem se jako bych měl svaly nafouknuté jako balón. Nelapal jsem po dechu, moje tepová frekvence nebyla vyšší než obvykle. Byl jsem jako Ducarell bunny. Bez zastavení. Účinek trval dlouho. Bylo to skutečně úžasné! (Zoltan)

Důležité upozornění:
Tento produkt obsahuje složky podporující jeho působení, které mohou ovlivnit i účinky a působení užívaných léků! Doporučujeme konzultaci s lékařem ještě než začnete přípravek užívat!

Užívání přípravku se doporučuje jen zdravým osobám! Nedoporučuje se užívat těhotným a kojícím ženám! Formule se doporučuje výhradně jen osobám starším 18 let! Protože přípravek může způsobovat nespavost, neužívejte před spaním. Osoby citlivé na stimulanty by si měli nejprve vyzkoušet citlivost na přípravek užíváním poloviční dávky (může se to týkat každého nového užívatele)!

Beta-alanin může způsobovat chvíli po užití podobné pocity jako niacin Tyto pocity časem ustanou.

Výrobce Scitec
Darečky.cz