Scitec GINKGO BILOBA 100 tablet

Dodavatel: Fit centrum
Ginkgo biloba je považována za důležitý antioxidant a především za rostlinu, jejíž účinné látky příznivě ovlivňují mozkovou činnost.
  • Dostupnost: Skladem
  • Kod výrobku: fitness1410
Cena:209,- Kč
bez DPH 174,-

Zboží nelze momentálně objednat

Scitec GINKGO BILOBA 100 tablet

Ginkgo biloba je považována za důležitý antioxidant a především za rostlinu, jejíž účinné látky příznivě ovlivňují mozkovou činnost. Blahodárných účinků výtažku z jeho listů využívá tradiční čínská medicína již pět tisíc let. Ginkgo biloba se řadí k nejpopulárnějším rostlinným produktům.

Efekt Ginkgo biloba v mozku je obdobný efektu kofeinu z kávy, s jedním velkým rozdílem - Ginkgo je díky svým antioxidačním vlastnostem schopno zachytávat odpadní zplodiny buněk (tzv. "volné radikály"), které způsobují jejich předčasné opotřebení a stárnutí. Účinek je tedy podstatně delší, trvalejší, ale na rozdíl od kofeinu chybí následné stavy vyčerpání.

A v čem tedy tkví tajemství jeho blahodárných účinků na náš organismus? V listech je obsaženo zejména velké množství flavonoidů, terpenů, organických kyselin a dalších látek, jejichž strukturu nedokáže přesně určit ani moderní věda. Jisté je, že komplex těchto látek, které se odborně nazývají "ginkgolides" není obsažen v žádné jiné rostlině. Základním účinkem extraktu z listů je rozšiřování kapilár v periferním cévním řečišti a zlepšení průtokových vlastností krve (vazodilatace) a dále antioxidační účinky.

Složení 1 tablety: 60mg extraktu z listu jinanu dvoulaločného
Výrobce Scitec
Darečky.cz