Scitec CARNI MATRIX 200g

Dodavatel: Fit centrum
PENTACARN 5komponentní L-karnitin matrix: v případě PENTACARN se možná nachází v koncepci ještě větší potenciál, nebo tu se nejedná jen o stabilizaci a vstřebávání molekul karnitinu, ale i o chemicky sloučené látky, které ve větší míře vypovídají o extra funkcích Více
  • Dostupnost: Skladem
  • Kod výrobku: fitness1385
Cena:479,- Kč
bez DPH 399,-

Zboží nelze momentálně objednat

Scitec CARNI MATRIX 200g

L-karnitin je bezpečný a účinný derivát aminokyseliny, který hraje hlavní úlohu při procesech dodání energie a spalování tuků v lidském organismu. Karnitin je nepostradatelnou složkou transportního systému, přes který se tuky v buňkách transportují do mitochondrií, kde se zoxidují a přemění se na energii. Karnitin účinně spaluje tuky, má pozitivní vliv na látkovou výměnu, srdce, zátěž a regeneraci.

  • 5 typů karnitinu v jedné receptuře
  • L-karnitin-L-tartrát, acetal L-karnitin, L-karnitin fumarát, propionyl L-karnitin, glycin propionyl-L-karnitin
  • účinný, antikatabolický energizér, spalovač tuků a regenerátor
  • posiluje mentální výkon

Nápojový prášek Carni Matrix obsahuje 5složkový tvarovací, karnitinový matrix PENTACARN. Účinné látky vylepšené 5složkové receptury mají dvojitý efekt. Ten je zapříčiněn jednak základní sloučeninou karnitinu a jednak speciálními vlastnostmi stabilizujících molekul. Má vliv na dodání energie, funkci srdečněcévního systému, krevní oběh a na mozkové funkce (bdělost, zvýšená psychická zátěž, paměť). Carni Matrix je účinný antikatabolický činitel. Neobsahuje aspartam!

PENTACARN 5komponentní L-karnitin matrix: v případě PENTACARN se možná nachází v koncepci ještě větší potenciál, nebo tu se nejedná jen o stabilizaci a vstřebávání molekul karnitinu, ale i o chemicky sloučené látky, které ve větší míře vypovídají o extra funkcích. Možná acetyl L-karnitin (ALC) není třeba nikomu představovat, ale také L-karnitin fumarát, propionyl L-karnitin, glycin propionyl-L-karnitin jsou nové působící látky, které doposud v těchto formulích nebyly.

Takže působící látky v PENTACARN designer karnitin matrix mají dvojitý účinek. Účinek jednoho je v základní sloučenině karnitinu, účinek druhého je díky speciálním vlastnostem stabilizačních molekul. PENTACARN je účinná antikatabolická formule. Jestliže existuje opravdu dobrý důvod, když berete karnitin (ne jen na spalování tuků, ale je dobrý i na základní regeneraci a energizaci), tak to udělejte s PENTACARN!

PENTACARN 5komponentní L-karnitin matrix se ve své podstatě nachází v balení PENTACARN kapslí nebo v prášku Carni Matrix. Jako součást komplexní formule se PENTACARN nachází v Monster 100 Pak ve špičkovém tréninkovém paku a ve spalovači tuků Perfect fatloss.

Doporučené dávkování:

  • rozmíchat 1/2 odměrky (5 g) Carni Matrix ve vodě nebo jiné tekutině
  • doporučuje se vypít 30 - 60 minut před tréninkem
  • nebo poloviční dávka Carni Matrix před a poloviční po tréninku

Tabulka nutričních hodnot:

1 dávka 5 g
energetická hodnota 4 kcal
sacharidy 1 g
PENTACARN karnitin matrix 2500 mg
L-karnitin-L-tartrát, acetal L-karnitin, L-karnitin fumarát, propionyl L-karnitin, glycin propionyl-L-karnitin  

Složení: maltodextrin, jablečné aroma, kyselina citronová, acetsulfam K, sukralóza

Výrobce Scitec
Darečky.cz