Sami v sex shopu

Dodavatel: Adrop
Služba je určená všem, kteří touží po klidu při nákupu intimního zboží. Je to také velice častý dárek pro stydlivé partnerky - ale i partnery. Věnujete svému blízkému hodinový pobyt (po zavírací době - případně i před) v některé z našich prodejen s plným Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00299
Cena:3 800,- Kč
bez DPH 3 167,-

Zboží nelze momentálně objednat

Sami v sex shopu

Služba je určená všem, kteří touží po klidu při nákupu intimního zboží. Je to také velice častý dárek pro stydlivé partnerky - ale i partnery. Věnujete svému blízkému hodinový pobyt (po zavírací době - případně i před) v některé z našich prodejen s plným výkladem prodavaček, malým občerstvením a hlavně v absolutním klidu. Prodejna bude uzavřena pouze pro Vás a nikdo Vás nebude nijak rušit.

Program

Prodavačka nebo prodavačky se Vám budou věnovat v plné míře a umožní Vám detailní prohlídku mnoha produktů s podrobnými popisy. Takto individuální přístup Vám umožní vyslechnout si mnoho informací, které by se jinde a jindy hledaly jen obtížně.

Podmínky

Pouze pro osoby starší 18 let. Pokud bude zájemce pod vlivem alkoholu a toxických látek, tak nebude vpuštěn do prodejny.

Počasí

Nemá žádný vliv, jelikož návštěva probíhá ve vnitřních prostorách.

Čas

Návštěva trvá 60 minut.

Počet účastníků

Poukaz je určen pro 1 nebo 2 osoby.

Sezóna

Celoročně bez omezení

Rezervace termínu

Minimálně 14 dní předem.

Varianta Návštěva včetně libovolného výběru zboží v hodnotě 1.000 Kč
Darečky.cz