Romantický víkend

Dodavatel: Adrop
Říkáte si, když už romantiku, tak pořádnou? V tom případě je pro Vás romantický víkend jako stvořený!Čeká na Vás luxusní pokoj, masáže, vířivky a mnoho dalšího. Záleží jen na Vás, kde se rozhodnete víkend trávit a jaký balíček si vyberete. Na výběr máte z Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00092
  • Varianta
Cena:5 310,- Kč
bez DPH 4 425,-

Zboží nelze momentálně objednat

Romantický víkend

Říkáte si, když už romantiku, tak pořádnou? V tom případě je pro Vás romantický víkend jako stvořený!Čeká na Vás luxusní pokoj, masáže, vířivky a mnoho dalšího. Záleží jen na Vás, kde se rozhodnete víkend trávit a jaký balíček si vyberete.

Na výběr máte z následujících víkendových balíčků v různých lokalitách:

Romantický víkend - Lásky čas

Prožijte krásné chvíle v lázeňském městě Poděbrady. Ubytování je pro Vás zajištěno v 2lůžkovém pokoji s květinovou výzdobou, lahví sektu a jahodami. Hlady rozhodně strádat nebudete - čeká na Vás polopenze (snídaně formou bufetu, 1 večeře servírovaná, 1 večeře tříchodová slavnostní při svíčkách). Relaxovat budete ve whirlpool (privátní na 1 hodinu) a při reflexní masáži. Lázeňské město plné romantiky.

Amorův romantický víkend

Celý romantický víkend budete ubytováni v luxusním ***hotelu ve dvoulůžkovém pokoji, kde je pro Vás při příjezdu připraven uvítací drink, květina pro partnerku a mísa plná ovoce. V ceně balíčku máte také 2 romantické snídaně ve dvou, večeři při svíčkách o 4 chodech, láhev vína a sladké pomyšlení. Romantický víkend zahrnuje i relaxaci, jistě využijete wellness pro zamilované pod "hvězdným nebem" - whirlpool, bezén, sekt, romantická atmosféra. Nakonec se uvolníte u částečné masáže nebo využijete finskou saunu. Užijte si zamilovaný romantický víkend se vším všudy.

Romantika v penzionu

Prožijte se svou polovičkou víkend v Orlických horách. V ceně máte zahrnuté ubytování v penzionu na 2 noci pro 2 osoby, 2 snídaně pro dva, 1 večeři v hodnotě 500,- pro dva, lahev vína, ovoce a čokoládové fondue na pokoji, piknikový koš včetně zapůjčení deky (v zimní sezóně - balíček obsahující masážní olej a masážní krém), místní poplatky a slevu 15% na vstup do krytého bazénu v Rychnově nad Kněžnou.

Romantický blanický víkend

Prožijte romantický víkend v klidném kraji blanického rytíře poblíž památné hory Blaník. Cena pobytu zahrnuje ubytování v apartmánu ****hotelu pro 2 osoby na 2 noci, sekt na pokoji při příjezdu, bohaté snídaně, 1 tříchodovou večeři s lahví vína, hodinu ve whirlpoolu a hodinu v sauně. Hotel má dále vlastní venkovní bazén, tělocvičnu, hříště a nabízí mnoho dalších aktivit (jízdu na koni, na čtyřkolce, lukostřelbu...). Klidný romantický víkend pro dva.

Kouzelná Šumava - romantický víkend pro dva

Hoďte za hlavu starosti všedního dne a dopřejte si relaxačně-romantický pobyt ve stylovém horském hotelu uprostřed nádherné šumavské přírody nedaleko Lipna. Balíček zahrnuje ubytování pro 2 osoby na 2 noci v zámecké části hotelu, welcome-drink, snídaně formou švédských stolů, 1 večeři o třech chodech pro dva, zapůjčení hůlek na nordic-walking na 1 den, využití hotelového wellness (bazén, infrakabina, fitness) 45 minut/osoba/den, 1x privátní whirpool 20 minut, prohlídku zříceniny Vítkův Hrádek s výstupem na věž, parkovné.

Tradice a šarm v jižních Čechách

Víkendový pobyt zahrnuje ubytování na 2 noci pro 2 osoby v dvoulůžkovém pokoji ****hotelu, polopenzi (večeře formou 3-chodového menu), návštěvu regionálního muzea, návštěvu muzea voskových figurín, návštěvu muzea Tortury (expozice útrpného práva a mučících nástrojů) a návštěvu zámku Český Krumlov.

Romantický víkend - romance a Wellness v Praze

Balíček zahrnuje 2x ubytování pro dvě osoby v romanticky vyzdobeném 2lůžkovém pokoji luxusního ****hotelu, láhev sektu a jahody na pokoji, 2 snídaně na pokoj, večeři při svíčkách (3-chodové menu), čokoládovou masáž pro dva, Balneoterapii pro dva, celodenní vstup do aquaparku včetně saun, volný vstup do fitness centra. Zdarma jsou Vám k dispozici na pokoji župan a pantofle.

Královský víkend (Royal)

Po příjezdu do hotelu je pro Vás a Vašeho partnera připravena lahev sektu, doplněná lahodnými jahodami a pokoj jen pro Vás dva, jehož výzdobu doplňují květiny. Během tohoto víkendu Vás čekají romantické chvíle strávené společně s Vaším partnerem. Uvolněte se během thajské masáže a ve wellness (sauna, vířivka a fitness). Večer je pro Vás připravena 3-4chodová večeře. Ráno je samozřejmostí snídaně podávaná až do postele jen pro Vás dva. Ubytování zajištěno na 2 noci v ****hotelu.

Romantický víkend - Středověká romantika

Budete ubytováni ve dvoulůžkovém pokoji útulného penzionu. Na uvítanou romantického víkendu pro Vás bude připravena na pokoji lahev sektu. V ceně pobytu jsou zahrnuty snídaně formou švédského stolu a dvě poukázky na večeře v hodnotě 500 Kč. Jedna romatická večeře je zajištěna v restauraci na hradě a druhá ve Švejkově restauraci s tradiční českou kuchyní. Dále cena zahrnuje také prohlídku gotického hradu s průvodcem, kde jsou k vidění stálé expozice, hradní sály, nádvoří a také vyhlášené muzeum útrpného práva.

Rozmazlovací víkend na Liberecku

Od pátku do neděle zažijete plno romantiky v našem čtyřhvězdičkovém hotelu, kde Vás budeme jen rozmazlovat. Ubytování s luxusní péčí pro dvě osoby, tříchodová romantická večeře s lahví sektu či vína, privátní relaxace ve wellness studiu s ovocem a bublinkami, bohatá snídaně až do postele, prohlídka státního zámku a nakonec olejová aromamasáž pro Vás dva. To vše čeká jen na Vás.

Výlet do historie na Liberecku

Ubytování pro 2 osoby na 2 noci je pro Vás zajištěno v ****zámeckém hotelu se snídaní, dále na Vás čeká dobová večeře při svíčkách s lahví vína, prohlídka státního zámku a zahrady a prohlídka Klenotnice, piknik v zámeckém parku, ukázka sokolnictví a nakonec dárek ze zámku.

Historická romantika na Moravě

Ubytování v romantickém historickém hotýlku, který je zařazen mezi kulturní památky - zde je pro Vás a Vaši drahou polovičku připraven krásný dvoulůžkový pokoj na 2 noci a na uvítanou i mísa s ovocem. Balíček zahrnuje dále 2 snídaně bufetovou formou, 2 romantické večeře při svíčkách v historickém salónku a láhev lahodného vína dle Vašeho výběru. Odpočinout si můžete při částečné masáži či sportovně při hře billiardu, kulečníku či kuželek. Na závěr od nás dostanete zamilovaný dárek z Vizovic a balíček nejromantičtějších míst jižní Moravy. Romantika se vším všudy.

Romantický víkend - počet účastníků

Tento dárek je určen pro dvě osoby.

Počasí

Nemá žádný vliv.

Romantický víkend - Sezóna

Celoročně.

Rezervace termínu

Co nejdříve. Záleží na obsazenosti daného hotelu.

Varianta Historická romantika pro 2 osoby (okr. Břeclav)
Darečky.cz