Romantická noc

Dodavatel: Adrop
Sníte o romantické noci, během které nemusíte myslet na nic jiného, než na svého partnera a chvíle, které jsou před Vámi? Není důvod proč si neužít romantický večer a noc v krásném hotelu. Rozhodněte se, kde budete trávit svůj pobyt a jakou noc chcete pro Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00091
  • Varianta
Cena:3 600,- Kč
bez DPH 3 000,-

Zboží nelze momentálně objednat

Romantická noc

Sníte o romantické noci, během které nemusíte myslet na nic jiného, než na svého partnera a chvíle, které jsou před Vámi? Není důvod proč si neužít romantický večer a noc v krásném hotelu.

Rozhodněte se, kde budete trávit svůj pobyt a jakou noc chcete prožít. Na výběr máte z následujících pobytových balíčků:

Romantická blanická noc

Klid, relaxace, zábava - tak to vše na Vás čeká v našem ****hotelu v CHKO Blaník. Tento romantický balíček zahrnuje ubytování na 1 noc pro 2 osoby v dvoulůžkovém pokoji ****hotelu, snídani pro dva, hodinu ve vířivce s lahví sektu, 60 minutovou masáž celého těla pro oba, tříchodovou večeři s lahví vína, využití venkovního bazénu a posilovny, možnost zahrát si kulečník či stolní tenis nebo vyzkoušet, jak se skáče na trampolíně. Nezapomenutelné zážitky ve dvou.

Romantická noc s relaxací

Prožijte dokonale romantickou noc v srdci Kladského pomezí. Ubytováni budete na 1 noc v luxusním dvoulůžkovém pokoji, kde na Vás čeká překvapení. V soukromí hotelového wellness centra si opočinete při romantické aroma koupeli s hydromasáží (40 minut) a pochutnáte si na sýrech a sektu. V ceně balíčku je bohatá snídaně formou teplého a studeného bufetu.

Večeře není zahrnuta v ceně. Doporučujeme proto zakoupení balíčku s poukazem na večeři v hodnotě 500 Kč.

Královská noc s thajskou masáží (Royal)

Při Vašem příjezdu budou připraveny čerstvé jahody s lahví sektu pro navození správné atmosféry a budete uvedeni do Vašeho pokoje vyzdobeného čerstvými květinami. Nyní přichází čas, který bude jen a jen Váš. Nejprve se uvolníte během thajské masáže, po které záleží zcela na Vás, kam se dále vypravíte. Připravena pro Vás bude vířivka, sauna, fitness a další. Po regeneraci a odpočinku celého těla na Vás čeká 3chodová večeře doplněná lahví červeného nebo bílého vína (dle Vašeho výběru). Ráno je pro Vás připravena dokonalá snídaně, které Vám bude naservírována až do postele.

Romantická noc

Budete ubytování v atraktivním ****hotelu v dvoulůžkovém pokoji s krásnou výzdobou. Během pobytu si dopřejete privátní relaxaci ve wellness studiu s lahví sektu a ovocem a večer na Vás čeká tříchodová romatnická večeře s lahví vína či sektu. Ráno je pro Vás připravena snídaně až do postele.

Moravská noc

Ubytování je pro Vás a Vaši drahou polovičku připraveno v krásném pokoji v prostorách jednoho z nejstarších domů na jižní Moravě. Na pokoji je pro Vás připravena mísa s ovocem a balíček nejromantičtějších míst jižní Moravy. Dále tento pobyt zahrnuje romantickou večeři při svíčkách v historickém salónku jen pro Vás dva s lahví lahodného vína dle Vašeho výběru. Snídaně je zajištěna formou bufetu. Navíc máte zdarma hodinu zábavy ve formě kuželek, billiardu a kulečníku v hotelovém klubu. Relaxace, romantika i zábava.

Relaxační noc

Ubytování je pro Vás dva zajištěno ve stylovém zámeckém pokoji ****hotelu na 1 noc včetně bohaté snídaně. Přivítáme Vás „Welcome drinkem“ v anglickém klubu. V ceně balíčku je také hodinová thajská nebo hodinová kondiční masáž pro každého a dvouhodinový pobyt ve wellness (bazén, whirlpool, sauna a fitness). Večer je pro Vás připravena slavnostní čtyřchodová večeře při svíčkách.

Medová noc

Tento balíček zahrnuje ubytování na 1 noc v luxusním apartmá ****hotelu pro 2 osoby, mísu s ovocem a láhev sektu s jahodami na pokoji, medovou masáž pro 2 osoby, romantickou 4-chodovou večeři při svíčkách a ráno romantickou snídani do postele. Zdarma máte také parkovné u hotelu.

Počet účastníků

Tento dárek je určen pro dvě osoby.

Počasí

Nemá vliv, vše probíhá uvnitř hotelu.

Měli byste vědět

Časový harmonogram upravíme přesně podle Vašich potřeb. Na Vaše přání zajistíme další kulturní a sportovní vyžití jako např. golf, tenis, divadlo, jízdu na koni, ..... Vše na co si jen vzpomenete..

Sezóna

Celoročně.

Rezervace termínu

Minimálně 3 týdny předem.

Varianta Moravská noc pro 2 osoby (okr.Břeclav)
Darečky.cz