Rodinný víkend na Moravě

Dodavatel: Adrop
Rozhodli jste se, že právě nyní je ideální doba k poznání krás jižní Moravy? Máme pro Vás to pravé místo – přímo srdce Moravy. Nemusíte utrácet tisíce za letenky ani cestovat dlouhé hodiny autem, abyste poznali krásné prostředí a klid. Pestrý víkend si už Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00339
  • Varianta
Cena:4 510,- Kč
bez DPH 3 758,-

Zboží nelze momentálně objednat

Rodinný víkend na Moravě

Rozhodli jste se, že právě nyní je ideální doba k poznání krás jižní Moravy? Máme pro Vás to pravé místo – přímo srdce Moravy. Nemusíte utrácet tisíce za letenky ani cestovat dlouhé hodiny autem, abyste poznali krásné prostředí a klid. Pestrý víkend si užijí jak milovníci aktivního odpočinku, tak i rodiny preferující „nicnedělání“. Cyklistika, pěší turistika, koupání či historie doladěné douškem lahodného vína čekají jen Vás!

Popis

Celá Vaše rodina bude ubytována v útulném ***hotelu přímo v srdci Moravy. Na uvítanou je pro Vás připraven míchaný nápoj a láhev vína pro dospělé. Ubytování je zajištěno včetně snídaní formou bufetu. Na další gastronomické služby budete mít slevu 10%.

Každý účastník obdrží vstupenku na zámek dle vlastního výběru - Lednice, Slavkov, Mikulov (v termínech, kdy jsou zámky uzavřené, nabízíme prohlídku Kasemat v Brně nebo plavbu po Dyji skrze Lednicko-Valtický areál). Jako rodina od nás dostanete také cyklomapu jižní Moravy a rádi Vám doporučíme nejzajímavější místa a trasy jak pro pěší turistiku, tak cykloturistiku (v zimním období nabízíme místo cyklomapy vstupenky do nedalekého krytého bazénu).

V ceně pobytu máte také odpolední dezert, hodinu her (kuželky), úschovu kol po celou dobu pobytu, volný přístup na wi-fi, parkovné a další místní poplatky.

Podmínky

Vhodný pro rodiny s dětmi do 15 let. Ubytování dětí na přistýlce v pokoji.

Čas

Pobyt trvá 3 dny (2 noci).

Počet účastníků

Tento dárek je určen pro 2 dospělé osoby + 1 – 2 děti.

Sezóna

Celoročně.

Rezervace termínu

Alespoň měsíc dopředu.

Varianta 2 dospělí + 1 dítě (okr. Břeclav) - pobyt se slevou
Darečky.cz